Третє покоління просунутих бездротових навушників закритого типу представлене моделлю Паррот Zik 3.0 Wireless Black, які наділені сенсорним керуванням, активним шумопридушенням, а також можливістю бездротової зарядки. У цій моделі використовується потужний цифровий сигнальний 32-бітний процесор Parrot Zik 2.0, який відповідає за якісну обробку звуку, що досягає максимальної глибини. Навушники з діапазоном частот 5 – 22 000 Гц. До додаткових можливостей навушників можна віднести наявність інтегрованого модуля NFC, 40 мм неодимових динаміків, вбудованого в корпус навушників мікрофона.
Замовнику потрібен ремонт навушників у Києві через те, що вони перестали працювати (не включаються). З його розповіді з'ясували, що це перша несправність, тож раніше навушники не розбирали та їх ремонт не виконували. Також він повідомив, що на його думку несправність почала проявлятися після того, як вони кілька разів впали зі столу на підлогу.
Зовнішній стан цих бездротових навушників досить добрий (видно на світлині №1), зовнішня частина амбушюрів та оголов'я без видимих механічних пошкоджень. При цьому внутрішня частина амбушюрів, особливо лівого з потертостями та пошкодженнями (див. світлину №2). У ході виконаної діагностики, для чого навушники довелося практично повністю розібрати, вийнявши спочатку акумуляторну батарею (видно на світлинах №3 та 4), з'ясували, що проблема в ланцюгах живлення лівого навушника, відповідно ремонт навушників у Києві повинен полягати в усуненні цієї несправності.
В такому випадку ремонт полягав у відновленні обриву контакту в ланцюзі живлення від роз'єму до акумулятора, який виконувався в лівому навушнику. Після результативного ремонту навушників у Києві вони увімкнулися та працюють добре. Замовнику з міста Києва видано гарантію.
Ремонт навушників у Києві з відновлення ланцюгів живлення лівого вуха після неодноразових падінь обійшовся користувачеві 800 грн.
Від такої несправності, як у цьому випадку, яка є досить поширеною, не застраховані жодні навушники, що інтенсивно експлуатуються. Найімовірніше причиною того, що ці бездротові навушники не включалися та як результат з'явився привід для виконання ремонту навушників, стало не акуратне поводження з ними, а саме, не самотні падіння навушників з висоти, про що на прийманні розповів безпосередньо сам користувач. Це призвело до того, що у лівому вусі з ладу вийшли ланцюги живлення, які підлягали складному відновленню.
Щоб уникнути ремонту навушників у Києві, користувач повинен стежити за тим, щоб вони більше не падали. Цього разу вартість ремонту виявилася досить прийнятною і не порівнянною з ціною нових таких же навушників, які коштують практично в 10 разів більше. Враховуючи той факт, що вони ще в досить непоганому стані, при правильному поводженні вони зможуть порадувати бездоганною роботою ще протягом тривалого часу.
Коментувати