Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працюють HDMI входи в телевізорі Philips 42PFL7486, потрібен ремонт телевізора після грози.

Закінчення ремонту: 06.11.2019
Замовлення №: 90707
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий (106 см) РК LED телевізор Філіпс 42PFL7486H/12, зібраний в Угорщині, наділений такими технологіями, що покращують зображення, як Pixel Precise HD, Perfect Natural Motion, Perfect Motion Rate 600 Гц, функція Active Control + світловий датчик, функція Super Resolution. Ця модель з Full HD роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, яскравістю 450кд/м2 та динамічною контрастністю 500 000:1.

✓ Заявлена несправність замовником

У цьому випадку потрібен ремонт телевізора після грози, у якого не працюють входи HDMI, телевізор періодично перемикається у захист. Зі слів замовника дізналися, що це перша несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався, а несправність виявилася після того, як телевізор працював під час сильної грози.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у хорошому стані, у нього акуратний корпус та рамка, матриця без подряпин або якихось інших механічних пошкоджень. Після розбирання телевізора та проведеної діагностики з'ясували, що через грозу з ладу вийшла плата SSB, відповідно, гарантовано потрібен ремонт телевізора після грози.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю як ця, потрібен складний ремонт, що полягав у відновленні плати SSB, на якій спочатку перепаяли нову мікросхему входів SIL9287BCNU, в результаті входи HDMI запрацювали, однак телевізор однаково перемикається у захист. Як виявилося, підбито центральний процесор, тому довелося виконати заміну плати SSB 313929710411 (q552.2e la) (видно на світлині №4). Імовірно, після грози згоріло джерело сигналу HDMI (тюнер), тому підключати його до телевізора після ремонту не можна, оскільки надалі згорять входи. На цей ремонт та нову плату замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Складний ремонт із заміни мікросхеми входів, а також нової плати SSB обійшовся замовнику 3000 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що телевізор працював під час сильної грози, вийшов модуль SSB, тому потрібен був його ремонт. Перепаювання мікросхеми входів не принесло бажаного результату, оскільки підбитим виявився центральний процесор, тому довелося виконувати заміну плати SSB.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб знову не виконувати ремонт телевізора після грози, замовнику рекомендовано не експлуатувати його за таких погодних умов. Також у грозових випадках відключати від мережі не тільки всі прилади, а й сигнальний кабель, у цьому випадку кабель HDMI.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.