Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працюють HDMI входи в AV ресивері Denon AVR-1909, ремонт AV ресивера (м.Київ).

Закінчення ремонту: 17.05.2019
Замовлення №: 81501
✓ Пристрій, виробник, модель

AV ресивер Денон AVR-1909 PS, 7-ми канальний з однаковою якістю та потужністю - 120 Вт х 7 (6 Від), містить  два HDMI входи, в ньому використовується новий 32-бітовий процесор DSP. Крім того, в AV ресивері використовується нова конструкція шасі для забезпечення чистого звуку та відео.

✓ Заявлена несправність замовником

AV ресивер надійшов із заявленою несправністю - не працюють HDMI входи. За словами замовника з м.Києва дізналися, що він звертався до іншого сервісного центру, але там допомогти не змогли, посилаючись на те, що потрібно замовити мікросхему, але вони пайкою не займаються. Він спробував самостійно купити мікросхему на eBay, проте нічого не вийшло. Ми виконуємо ремонт AV ресивера (м.Київ), не залежно від складності несправності, тому взялися за його відновлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Виявилося, що раніше пристрій розбирали та намагалися виконати ремонт AV ресивера (м.Київ), але позитивного результату це не принесло. Після проведеної діагностики точно встановлено, що з ладу вийшла плата HDMI, відновити яку на компонентному рівні не можливо, тому потрібно її заміна, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Спершу замовили та замінили ІМС Sil 9185ACTU (HDMI-комутатор), при цьому звук та зображення були відсутні. Виявилося несправний також HDMI процесор, тому необхідна заміна плати. Ми замовили та замінили нову плату HDMI в зборі 7020-06679-000-1S (див. світлини №3 і 4). Після такого ремонту AV ресивера (м.Київ) несправність вдалося повністю ліквідувати. На цей ремонт, а також на нову деталь видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт разом з платою обійшовся замовнику 2800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності стало те, що в AV ресивері входи підключалися «на гарячу», як результат - 20 Ом живлення ІМС Sil 9185ACTU (HDMI комутатор) сильно перегрівався.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику з міста Києва рекомендовано більше не підключати HDMI входи та виходи "на гарячу", в іншому випадку ресивер знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.