Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює вхід HDMI 3, тріск та хрип у звуку ресивера Onkyo TX-SR805, ремонт АВ ресиверів Онкіо.

Закінчення ремонту: 11.01.2020
Замовлення №: 90865
✓ Пристрій, виробник, модель

AV ресивер формату 8.1 Онкіо TX-SR805, зібраний в Малайзії, наділений споживаною потужністю 870 Вт, у нього в наявності п'ять цифрових входів, п'ять S-Video входів та два виходи, три композитних входи та два виходи, чотири A/V входи та один вихід на сабвуфер. Пристрій із пам'яттю на 40 FM/AM радіостанцій, сумісністю з док-станцією RI Dock для плеєрів iPod, у ньому використовуються вдосконалені 32-розрядні DSP процесори TI, а також система автоматичної корекції акустики приміщення Audyssey MultiEQ XT. У комплекті до АВ ресивера передбачено запрограмований RI-сумісний пульт зі світлодіодною індикацією режимів.

✓ Заявлена несправність замовником

В АВ ресивері не працює вхід HDMI 3, в інших HDMI входах з'явився тріск та хрип у звуку, погано працює регулятор гучності, зі слів замовника потрібно довго крутити, щоб почав змінюватися звук. З цієї причини потрібний ремонт АВ ресиверів Онкіо. Разом із пристроєм замовник приніс до сервісного центру пульт дистанційного керування. Він також повідомив, що це не перша несправність, тому раніше ресивер розкривали та виконували ремонт, який був потрібний після залиття.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що АВ ресивер у хорошому стані, попри те, що він експлуатується досить довго та раніше виконувався його ремонт. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується плата CMKM-P3XF, процесор GENESIS FLI8125-LF, однак з ладу вийшла плата HDMI NCHDM-9107 25139107A, на якій погоріло багато деталей і котра раніше була залита водою. Крім того, ремонт АВ ресиверів Онкіо потрібний через те, що несправний регулятор гучності.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки великому досвіду майстрів та наявності спеціального ремонтного обладнання, плату HDMI, що вийшла з ладу, вдалося відновити на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти багато різних SMD деталей, у тому числі кілька електролітичних конденсаторів з різним маркуванням, резисторів, транзисторів. Виконано також відновлення регулятора гучності. Після вищеописаного ремонту АВ ресиверів Онкіо вхід HDMI 3 працює, тріск та хрип звуку в інших входах HDMI зник, ручка регулятора гучності працює плавно. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати HDMI з заміною оригінальних деталей + реставрацію регулятора гучності клієнт заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Через плату, що вийшла з ладу, на якій згоріло багато різних деталей, не працював вхід HDMI 3, а в інших HDMI входах спостерігався не якісний звук, що супроводжувався тріском та хрипом, що дуже заважало під час експлуатації. Також знадобилося відновлення регулятора гучності, який не плавно рухався, через що неможливо було змінити звук.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано стежити за тим, щоб усередину АВ ресивера не потрапляла жодна рідина. Його попереджено про те, що оскільки раніше плата, яку відремонтували, була залита водою, згодом можуть прогнити перехідні пістони, тоді вона вже не підлягатиме відновленню. Також не докладати зусиль до регулятора гучності, поводитися з ним вкрай акуратно та дбайливо!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.