Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює стабілізатор Укртехнология Norma 5000, ремонт автоматичних стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 05.07.2019
Замовлення №: 90418
✓ Пристрій, виробник, модель

Автоматичний однофазний тиристорний стабілізатор напруги Укртехнологія Norma 5000, який зібраний в Україні (м.Донецьк), з 9 ступенями регулювання, потужністю 5000 В·А та вихідною напругою 205-235 В. Даний стабілізатор напруги розрахований для захисту від перенапруги, короткого замикання, перегріву.

✓ Заявлена несправність замовником

Пристрій принесли із заявленою несправністю - не включається, при включенні відразу вибиває автомат. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт автоматичних стабілізаторів напруги, він прийнятий в роботу. Раніше його ще не розкривали, ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Корпус стабілізатора напруги в хорошому стані, однак після того, як його розібрали, з'ясували, що за час роботи всередині зібралося багато пилу та будівельного сміття. Перш ніж виконувати ремонт автоматичних стабілізаторів напруги була проведена діагностика, яка показала, що з ладу вийшли модуль стабілізації та модуль захисного відключення, які підлягають ремонту на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання такої складності ремонту автоматичних стабілізаторів напруги використовувалася спеціальна паяльна станція, оскільки довелося перепаювати багато різних оригінальних деталей. Також пристрій почистили від пилу та будівельного сміття. Після ремонту цей стабілізатор був провірений ЛАТРом від 140 до 250 В, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту цього автоматичного стабілізатора, де довелося перепаяти багато різних деталей, склала 900 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно до даної ситуації, коли потрібен був ремонт цього автоматичного стабілізатора став стрибок напруги мережі (схоже згорів через перенапруження). Це призвело до того, що на модулях стабілізації та захисного відключення погоріло багато деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту користувачеві надано рекомендації та ряд корисних порад щодо подальшої правильної експлуатації даного автоматичного приладу, і в першу чергу, намагатися не перевантажувати. Стежити, щоб усередині не збирався пил та сміття.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.