Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює стабілізатор напруги Rucelf SRF II 12000 L, ремонт стабілізаторів напруги Руселф.

Закінчення ремонту: 16.08.2019
Замовлення №: 90189
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний релійний, підвищеної точності стабілізатор напруги Руселф SRF II 12000 L, з вихідною напругою 220В ± 3,5% та вхідною 300В. Модель наділена додатковим захистом від підвищеного або зниженої напруги, а також від короткого замикання. Цей стабілізатор напруги від відомого виробника Руселф наділений LCD екраном, у нього є кріплення по підлоги, а також кріплення до столу.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт стабілізаторів напруги Руселф, оскільки він не працює. Пристрій принесли в сервісний центр, упакованим в коробку. Як з'ясувалося, до нас стабілізатор вже розкривали, намагалися виконати ремонт, але не змогли. 

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан пристрою Руселф гарний, у нього досить акуратний корпус, без видимих ​​механічних пошкоджень (добре видно на світлині №1). Після того. як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовуються конденсатори 0.22-630V, а також плата дисплея HMB31P04A V110506, яка вийшла з ладу та ремонту не підлягає, тому потрібна її заміна. Крім того, в ході діагностики, без якої не виконується навіть самий простий ремонт стабілізаторів напруги Руселф з'ясували, що несправна також плата управління MCB110-2.2.0-03 28 12, на якій погоріло багато різних деталей, а в процесорі прогоріла дірка.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю як ця, ремонт полягав в наступному: виконано заміну плат управління та дисплея, що вийшли з ладу та які довелося замовляти (див. світлину №4). Після такого ремонту стабілізаторів напруги Руселф, на який видана гарантія, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по заміні нової плати управління та плати дисплея обійшовся замовникові 1800 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що стабілізатор напруги від компанії Руселф не працював, став вихід з ладу плати управління, в процесорі якої навіть прогоріла дірка, а також плати дисплея. Оскільки вони не підлягали ремонту на компонентному рівні, відповідно їх довелося міняти. Імовірно це могло бути спровоковане тим, що під час роботи стабілізатора напруги був різкий стрибок напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Незважаючи на те, що в цей раз стабілізатор напруги постраждав досить сильно, однак головну свою роботу він виконав, в квартирі не згоріли пристрої, які були до нього підключені. Після результативно виконаного ремонту є надія на те, що при наступному стрибку напруги стабілізатор не постраждає та в ньому нічого не згорить. Рекомендовано при виникненні будь-яких проблем в роботі, пристрій самостійно не розкривати, а негайно звертатися за допомогою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.