Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює радіо в музичному центрі Aiwa NSX-999 MK II, ремонт музичних центрів Aiwa.

Закінчення ремонту: 20.07.2019
Замовлення №: 90329
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр Айва NSX-999 MK II (Aiwa) «родом» з 90-х, його номінальна потужність стерео підсилювача складає 2x150 W, а пікова в сім разів більше. Дана модель з ручним еквалайзером, у неї 5-ти рівневі BBE та T-Bass, є касетна дека.

✓ Заявлена несправність замовником

У музичному центрі від відомого виробника Aiwa не працює радіо, зі слів замовника, вже давно перестав виїжджати лоток з дисками. В сервісному центрі музичний центр взагалі не включився. Як виявилося, це не перша його несправність, тому раніше ремонт музичних центрів Aiwa вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як музичний центр розібрали, з'ясувалося, що за час експлуатації всередині зібралося багато пилу та бруду, замість запобіжників поставлені «жучки», а також те, що в даній моделі використовуються плати CMKM-P3X, 83-NF6-662-519, 83-NF6- 668-119. Перш ніж виконувати ремонт музичних центрів Aiwa проведена діагностика, за допомогою якої встановлено, що з ладу вийшло багато різних модулів, а саме, модуль тюнера, привід CD, механізм каруселі, модуль живлення, відповідно ремонт буде спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали глибоку чистку оптики, зробили юстирування механізму каруселі, відновлення монтажу тюнера, ремонт блоку живлення, для чого довелося перепаювати багато різних деталей, таких, як конденсатори, діоди, резистори. Після такого ремонту музичних центрів Aiwa, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт музичних центрів по відновленню працездатності модулів тюнера та блоку живлення, юстирування, чистка оптики коштували 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причин, за якими музичний центр під брендом Aiwa вийшов з ладу кілька: по-перше, дана модель експлуатується вже досить тривалий час (більше 20 років), по-друге, раніше його ремонт вже виконувався, до того ж не зовсім коректно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту цей муз центр Aiwa зможе пропрацювати ще тривалий час, якщо поводитися з ним максимально акуратно та дбайливо, про це повідомлений користувач. Рекомендовано намагатися, щоб усередині пристрою не збиралася пил та бруд.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.