Не працює пилосос для сухого прибирання Rowenta RO4729R1, він не включається, полагодити пилосос.

Замовлення №: 
90580
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Пилосос для сухого прибирання з турбощіткою Ровента RO4729R1 з потужністю 2200 Вт та мішком для збирання пилу, об'ємом 4.5 літра. Управляти пилососом можна за допомогою кнопки регулювання потужності, яка розташована на корпусі. У пилососа є індикатор заповнення пилозбірника, в ньому використовується система компактного зберігання Compact Store System, а також м'яке, гумове покриття коліс.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Необхідно полагодити пилосос, який не включається. З такою проблемою він поступив в наш сервісний центр. Зі слів замовника з'ясували, що несправність проявилася раптово, коли проводили прибирання, він виключився і більше його включити не змогли. Також клієнт повідомив, що раніше ніяких проблем в роботі пилососа не виникало, його ремонт теж не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

В цілому загальний стан пилососа добрий, у нього в деяких місцях на корпусі подряпини та потертості, але не критично. Щоб полагодити пилосос, його довелося повністю розібрати та провести діагностику, за допомогою якої вдалося встановити, що з ладу вийшла плата управління, на якій прогорів та відпав один вивід на двигун (див. світлину №3). З такою несправністю полагодити даний пилосос надається можливим.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для того, щоб полагодити пилосос, знадобилося відновлення працездатності, плати управління, що вийшла з ладу, для чого довелося перепаяти деякі компоненти. Проблему вдалося повністю усунути, пилосос включається. На даний ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Полагодити цей пилосос з відновленням плати управління коштувало замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності: 

Пристрій перестав працювати (не включався), оскільки на платі управління прогорів та відпав один вивід на двигун. Імовірно це могло статися через те, що проявився заводський брак, полагодити який виявилося можливо.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту майстер рекомендував замовнику поводитись з цією побутовою технікою максимально акуратно. Якщо надалі під час експлуатації виникнуть ще які-небудь проблеми, довірити ремонт досвідченим фахівцям.

ремонт пилососа Rowenta RO4729R1
ремонт пилососа Rowenta RO4729R1
ремонт пилососа Rowenta RO4729R1
ремонт пилососа Rowenta RO4729R1

Коментувати