Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює пилосос для сухого прибирання Rowenta RO4729R1, він не включається, полагодити пилосос.

Закінчення ремонту: 29.08.2019
Замовлення №: 90580
✓ Пристрій, виробник, модель

Пилосос для сухого прибирання з турбощіткою Ровента RO4729R1 з потужністю 2200 Вт та мішком для збирання пилу, об'ємом 4.5 літра. Управляти пилососом можна за допомогою кнопки регулювання потужності, яка розташована на корпусі. У пилососа є індикатор заповнення пилозбірника, в ньому використовується система компактного зберігання Compact Store System, а також м'яке, гумове покриття коліс.

✓ Заявлена несправність замовником

Необхідно полагодити пилосос, який не включається. З такою проблемою він поступив в наш сервісний центр. Зі слів замовника з'ясували, що несправність проявилася раптово, коли проводили прибирання, він виключився і більше його включити не змогли. Також клієнт повідомив, що раніше ніяких проблем в роботі пилососа не виникало, його ремонт теж не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому загальний стан пилососа добрий, у нього в деяких місцях на корпусі подряпини та потертості, але не критично. Щоб полагодити пилосос, його довелося повністю розібрати та провести діагностику, за допомогою якої вдалося встановити, що з ладу вийшла плата управління, на якій прогорів та відпав один вивід на двигун (див. світлину №3). З такою несправністю полагодити даний пилосос надається можливим.

✓ Ремонт сервісним центром

Для того, щоб полагодити пилосос, знадобилося відновлення працездатності, плати управління, що вийшла з ладу, для чого довелося перепаяти деякі компоненти. Проблему вдалося повністю усунути, пилосос включається. На даний ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Полагодити цей пилосос з відновленням плати управління коштувало замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Пристрій перестав працювати (не включався), оскільки на платі управління прогорів та відпав один вивід на двигун. Імовірно це могло статися через те, що проявився заводський брак, полагодити який виявилося можливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту майстер рекомендував замовнику поводитись з цією побутовою технікою максимально акуратно. Якщо надалі під час експлуатації виникнуть ще які-небудь проблеми, довірити ремонт досвідченим фахівцям.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.