Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює програмований пульт-брелок Крiомед, терміновий ремонт пультів керування.

Закінчення ремонту: 02.04.2020
Замовлення №: 00210
✓ Пристрій, виробник, модель

Програмований пульт-брелок Крiомед на 5 кнопок, виконаний у корпусі яскраво-синього кольору. Він наділений мінімалістськими розмірами та доповнений спеціальним отвором для зручного кріплення. Модель працює на батарейці CR2032 (3 Вольти).

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас по допомогу, оскільки цей пульт-брелок не працює. Ми завжди виконуємо терміновий ремонт пультів керування, тому його прийнято в роботу. Терміновість пов'язана з тим, що ця модель пульта запрограмована під медичний апарат, який інтенсивно використовується в медичному закладі, відповідно, його відсутність ускладнює роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що для зручності використання біля кожної кнопки на пульті-брелоку приклеєний папірець певного кольору. Дві великі кнопки позначені червоним та синім кольором, три маленькі кнопки – жовтим, білим та зеленим. Після розбирання пульта з'ясували, що в ньому використовується мікросхема ATTINY2313V-10SU, що знаходиться на платі Main Board, у роботі якої виникли проблеми (див. світлини №3 та 4). Відповідно терміновий ремонт пультів керування максимально актуальний.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано відновлення контакту батареї (видно на світлині №2), зроблено чищення ламелів клавіатури, профілактика. Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після термінового ремонту пультів керування він працює.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості за ремонт контакту батареї, чищення ламелів клавіатури плюс профілактику замовник сплатив 200 грн.

✓ Причини несправності

Цей програмований пульт управління, виконаний у вигляді брелка, не працював, оскільки на те були свої причини. Головна з яких - вихід із ладу плати Main Board, відходили контакти батареї, сильно забруднилися ламелі клавіатури.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, який виконувався терміново, замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем самостійно пульт управління не розбирати. Найкраще рішення – довірити його ремонт досвідченим фахівцям!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.