Не працює половина кнопок в пульті дистанційного керування Sony RM-ED019, ремонт пульта ТБ Соні.

Замовлення №: 
90370
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Соні RM-ED019 - це оригінальний пульт дистанційного керування, який підходить до багатьох моделей LCD телевізорів Sony Bravia, наприклад таких, як Соні KDL-32W5820, KDL-37W5830, KDL-40W5820, KDL-46W5820, KDL-55HX810 і ін. Цей пульт наділений ергономічною конструкцією і зручним розташуванням кнопок. Він працює на двох батарейках, його корпус чорного кольору.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт пульта ТБ Соні, оскільки у нього не працює половина кнопок. Разом з пультом він приніс дві батарейки і повідомив, що несправність почала себе проявляти після того, як пристрій залили водою. Крім того, пульт неодноразово падав на підлогу. Користувач самостійно його розкрив, однак вирішити проблему не зміг.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконати ремонт пульта ТБ Соні, знадобилася діагностика, яка показала, що в результаті залиття водою з ладу вийшла плата Main Board, необхідно замінити контактні площадки. Але, оскільки пульт оригінальний і замовнику подобається його якість, краще виконати ремонт, ніж купити дублікат.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В першу чергу відновлена працездатність плати Main Board. Виконана чистка пульта від окислів, що з"явилися, зроблена профілактика контактів елементів клавіатури, замінені контактні площадки в кількості 30 штук. Після такого ремонту пульта ТБ Соні, всі кнопки у нього повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За такої складності ремонт з позитивним результатом, де довелося замінити 30 шт. контактних площадок, замовник заплатив 300 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною проблеми з пультом до ТБ стало недбале ставлення з боку користувача. Через те, що пульт неодноразово кидали, а потім ще й «втопили», з ладу вийшли практично всі його складові, в тому числі і основна плата.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

У будь-якому випадку ремонт цього пульта виявився вигіднішим, аніж придбання дубліката, оскільки є оригінальним. Щоб уникнути подібного ремонту в подальшому, який вже може виявитися не рентабельним, майстер рекомендував користуватися пультом дистанційного керування максимально акуратно - не заливати водою або будь-якою іншою рідиною, уникати його падінь з висоти.

ремонт пульта ДУ Sony RM-ED019
ремонт пульта ДУ Sony RM-ED019
ремонт пульта ДУ Sony RM-ED019
ремонт пульта ДУ Sony RM-ED019

Коментувати