Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює після залиття мультиварка Philips HD3036/03, ремонт мультиварок Філіпс.

Закінчення ремонту: 15.03.2019
Замовлення №: 90174
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка Філіпс HD3036 / 03 наділена не тільки стильним, елегантним дизайном, але також різними корисними функціями. Потужність 980 Вт, електронний тип управління, є 3D-нагрів, пароварка, а також функція «Йогурт».

✓ Заявлена несправність замовником

В такій ситуації ремонт мультиварок Філіпс необхідний через те, що вона не працює (не включається). Несправність проявилася після того, як пристрій залили водою. Коли це сталося, користувач одразу відключив мультиварку з розетки та спробував її просушити, попередньо виливши всю воду з приладу. Також, щоб позбутися вологи він просушив її феном, при цьому ніякого результату це не дало.

✓ Діагностика сервісним центром

Мультиварка надійшла в хорошому вигляді, без ручки та клапана для виходу пари. У неї чистий, дуже акуратний корпус, всередині також чиста, дисковий нагрівач без нагару. Саме дисковий нагрівач вийшов з ладу, тому ремонт мультиварок Філіпс повинен виконуватися в даному модулі.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу майстер відновив термозахист, замінив термозапобіжник з температурою спрацьовування 195 градусів та дві клеми. При цьому мультиварка не включалася, тому подальший ремонт мультиварок Філіпс полягав в пропайці плати. Це повністю допомогло розв'язати проблему.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт + деталі коштували клієнту 360 грн.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.