Не працює після залиття мультиварка Philips HD3036/03, ремонт мультиварок Філіпс.

Замовлення №: 
90174
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мультиварка Філіпс HD3036 / 03 наділена не тільки стильним, елегантним дизайном, але також різними корисними функціями. Потужність 980 Вт, електронний тип управління, є 3D-нагрів, пароварка, а також функція «Йогурт».

✓ Заявлена несправність замовником: 

В такій ситуації ремонт мультиварок Філіпс необхідний через те, що вона не працює (не включається). Несправність проявилася після того, як пристрій залили водою. Коли це сталося, користувач одразу відключив мультиварку з розетки та спробував її просушити, попередньо виливши всю воду з приладу. Також, щоб позбутися вологи він просушив її феном, при цьому ніякого результату це не дало.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Мультиварка надійшла в хорошому вигляді, без ручки та клапана для виходу пари. У неї чистий, дуже акуратний корпус, всередині також чиста, дисковий нагрівач без нагару. Саме дисковий нагрівач вийшов з ладу, тому ремонт мультиварок Філіпс повинен виконуватися в даному модулі.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В першу чергу майстер відновив термозахист, замінив термозапобіжник з температурою спрацьовування 195 градусів та дві клеми. При цьому мультиварка не включалася, тому подальший ремонт мультиварок Філіпс полягав в пропайці плати. Це повністю допомогло розв'язати проблему.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт + деталі коштували клієнту 360 грн.

ремонт мультиварки Philips HD3036/03
ремонт мультиварки Philips HD3036/03
ремонт мультиварки Philips HD3036/03
ремонт мультиварки Philips HD3036/03

Коментувати