Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, немає звуку на виході в колонки в Cyclon RS VW UNIVERSAL 8 CAN, ремонт автомагнітол VW.

Закінчення ремонту: 08.08.2019
Замовлення №: 90453
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна мультимедійна навігаційна автомагнітола для автомобілів Volkswagen - Циклон RS VW UNIVERSAL 8 CAN в установчу шахту 2DIN, наділена 8-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 800x480 пікселів. Автомагнітола працює під управлінням процесора WinCE - ARM11 та Операційної системи WinCE 6.0. У неї є вбудований GPS модуль та Bluetooth.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт автомагнітол VW, оскільки вона не працює, а саме, не включається. У наш сервісний центр автомагнітола надійшла в розібраному вигляді (див. світлину №1). В сервісному центрі, коли приймали пристрій, з'ясували, що немає звуку на виході в колонки. Користувач спробував самостійно виконати ремонт, але у нього нічого не вийшло, після чого він звернувся до нас.

✓ Діагностика сервісним центром

Автомагнітола, яка використовувалася в автомобілі VW в досить хорошому стані, у неї акуратний вигляд. Перш ніж виконувати ремонт автомагнітол VW з'ясували, що в ній використовується плата Main EMB-80007B2-162, однак в ході діагностики точно встановили, що з ладу вийшли два модуля - живлення та ПНЧ (підсилювача низької частоти), тому ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

На модулях, що вийшли з ладу ми перепаяли багато різних оригінальних деталей, таких як, резистори, конденсатори різного номіналу, діоди, мікросхему. Після такого ремонту автомагнітол VW, на який видана гарантія, ресивер включився, звук теж є, він хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення та модуля ПНЧ з перепаюванням оригінальних деталей обійшовся клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

Найімовірніше ремонт цієї автомагнітоли VW від відомого виробника Cyclon став неминучим через те, що її спалили при не коректному підключенні в авто.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано автомагнітолу VW правильно підключати! При виникненні будь-яких проблем в роботі, ніяких самостійних дій не робити, пристрій не розбирати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.