Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, немає індикації на екрані Luxeon RDV-8000, ремонт однофазного стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 14.10.2019
Замовлення №: 90657
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний релейний стабілізатор напруги Люксеон RDV-8000VA, який зібраний у Китаї, з робочою частотою 50/60 Гц, вхідною напругою 140-260В, мікропроцесорним керуванням та тороїдальним трансформатором. Точність стабілізації моделі становить 6%, а потужність – 5.6 кВт. Цей однофазний стабілізатор з вбудованим фільтром перешкод, люмінесцентним дисплеєм та автоматичним регулятором напруги.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт однофазного стабілізатора напруги, оскільки він не працює, немає індикації на дисплеї, відсутня вихідна напруга. Також немає однієї ручки дроту. У замовника немає припущень, чому виникла несправність. Він також повідомив, що раніше ремонт цього однофазного стабілізатора вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Стабілізатор напруги надійшов у задовільному стані, у нього брудний, сильно потертий корпус, через удар розбитий дисплей (світлина №1). На світлинах №2 та 3 видно сліди води, з'явилася іржа, особливо на гвинтах та металевих частинах, зверху корпус дуже запилений. Після того, як пристрій розібрали та провели діагностику, встановили, що з ладу вийшли плата індикації та ланцюги комутації, відповідно ремонт однофазного стабілізатора напруги буде обов'язковим.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як у цьому випадку, ремонт полягав у наступному: на місце дисплея встановлено індикатор увімкнення (світлодіод), оскільки оригінальний люмінесцентний дисплей через удар сильно пошкоджений (втрата вакууму) та знайти його не надається можливим. Також виконали чищення контактів реле, зробили пропаювання доріжок. Після такого ремонту однофазного стабілізатора напруги він повністю в робочому стані (прогнаний ЛАТРом від 140 до 250 В).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із встановлення індикатора включення, чищення контактів реле та пропаювання доріжок обійшовся клієнту 500 грн.

✓ Причини несправності

Факторів, що призвели до ремонту цього стабілізатора напруги (однофазного), кілька. Насамперед не правильна його експлуатація, а саме удари, через що розбитим виявився люмінесцентний дисплей та сильні потертості і пил на корпусі, а також потрапляння рідини, що спричинило появу іржі.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації стабілізатора рекомендовано уникати ударів та контактів із будь-якою рідиною, періодично проводити профілактику, не допускати скупчення великої кількості пилу. Не підключати на вихід понад 6 кВт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.