Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, немає індикації чергового режиму в Philips 42PFL3605, не включається телевізор ремонт.

Закінчення ремонту: 20.07.2019
Замовлення №: 90437
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий LED телевізор Філіпс 42PFL3605/12 з функцією Digital Crystal Clear, яка відповідає за обробку зображення, цифрове налаштування та оптимізацію якості зображення, забезпечуючи оптимальний рівень різкості, контрастності та кольору. Модель з 2 входами HDMI та функцією Easylink, завдяки чому знадобиться тільки один пульт дистанційного керування для управління телевізором, а також DVD, BluRay, телевізійної приставкою або домашнім кінотеатром.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки не включається телевізор, ремонт його буде обов'язковим. З такою заявленою несправністю пристрій надійшов в наш сервісний центр. З розповіді замовника дізналися, що немає індикації чергового режиму, а також, що це перша його несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №2 добре видно, як багато пилу зібралося на кришці від настінного кріплення. Коли не включається телевізор, ремонт може може бути спрямований на відновлення різних модулів. Щоб дізнатися, який саме з них вийшов з ладу, потрібна була первинна діагностика, за допомогою якої вдалося визначити, що проблема виникла в роботі блоку живлення (PSU). Саме тому телевізор не включається.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення на компонентному рівні перепаяли багато деталей, в тому числі конденсаторів, резисторів, мікросхему Tny277, а також ТДВ вартівні (дивитися світлину №4). Проблема - не включається телевізор, ремонт неминучий, повністю вирішена. Це був складний ремонт, для виконання якого використовували паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню блоку живлення телевізора, який не включався, де довелося перепаяти багато деталей, коштував 1600 грн.

✓ Причини несправності

Причина, по якій не включався цей телевізор, очевидна, це вихід з ладу блоку живлення, що могло бути спровоковане самими різними факторами, наприклад, пил, що зібрався під настінним кріпленням (світлина №2) міг потрапити всередину телевізора, а через вологу стати провідником.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, коли телевізор включається і працює добре, майстер рекомендував користувачеві при виникненні будь-яких збоїв в роботі негайно звертатися в сервісний центр, також не залишати його включеним в розетку.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.