Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, не включається пилосос для сухого прибирання Karcher VC 5200, ремонт пилососа Karcher.

Закінчення ремонту: 23.01.2020
Замовлення №: 00014
✓ Пристрій, виробник, модель

Пилосос для сухого прибирання Керхер VC 5200 (Karcher) із споживаною потужністю 1800 Вт та потужністю всмоктування 370 Вт. Модель від відомого та популярного німецького виробника Karcher, наділена не лише хорошими технічними характеристиками, а й стильним корпусом яскраво-жовтого кольору. Пилосос з регулюванням потужності на корпусі, об'ємом пилозбірника (мішка) 3.3 літра та автоматичним змотуванням шнура. До додаткових особливостей пилососа можна віднести: наявність індикатора стану фільтра, утримувачі для зберігання приладдя, великий радіус дії 8 метрів.

✓ Заявлена несправність замовником

Пилосос від компанії Karcher не працює, він не вмикається. Замовник попросив, щоб ремонт пилососа Karcher був виконаний у найстисліші терміни, оскільки він потрібен для щоденного прибирання. Від нього дізналися, що з моменту придбання жодних проблем у роботі пилососа не виникало, тому ремонт потрібен уперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Пилосос надійшов у хорошому стані, його корпус яскраво жовтого кольору чистий та акуратний, на ньому не видно жодних механічних пошкоджень (див. світлину №1). Перш ніж виконувати ремонт пилососа Karcher його повністю розібрали, провели діагностику та дізналися, що несправна мережева котушка механізму змотування шнура (відбувся обрив кабелю у мережевій котушці).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано реставрацію механізму змотування шнура, замінено 2 клеми (добре видно на останній світлині). Після такого ремонту пилососа Karcher, на який видано гарантію, він повністю в робочому стані - включається, шнур добре змотується та розмотується.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію механізму змотування шнура, заміну 2 клем замовник заплатив 450 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку причиною виникнення несправності став вихід з ладу мережевої котушки механізму змотування шнура, а саме, обрив кабелю в котушці, для чого знадобилося її відновлення із заміною клем у кількості двох штук.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитись з пилососом від відомого виробника Karcher максимально акуратно, намагатися під час експлуатації не перевантажувати, вчасно чистити фільтри, не тягнути з зусиллям за шнур.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.