Не працює (не включається) плазмовий телевізор LG 42PJ250, діагностика плазмового телевізора.

Замовлення №: 
90131
✓ Пристрій, виробник, модель: 

42-дюймовий плазмовий телевізор ЕЛЖІ 42PJ250 (LG) з наявністю HDMI/HDCP роз'ємів, кутом огляду 178° та контрастністю 3000000:1. У моделі використовується 16-ти розрядний процесор обробки кольорів, є сенсор освітленості та таймер.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібна діагностика плазмового телевізора, який не включається. Від нього дізналися, що раніше він звертався до іншого сервісного центру, там заплатив за діагностику телевізора і знає, що необхідно виконувати заміну плат Y-sys, X-sys, які вийшли з ладу. На його думку в цьому немає сенсу, оскільки ремонт обійдеться занадто дорого, а плазмовий телевізор вже досить старий.

✓ Діагностика сервісним центром: 

За умови подальшого ремонту, у нас діагностика плазмового телевізора завжди виконується безкоштовно. Після його розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як основна плата EAX61366604 (0), блок живлення E52483, плата управління E106239. Однак з ладу вийшли плати Y-sys та X-sys, відновити які можна на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Завдяки правильно проведеній діагностиці плазмового телевізора нам вдалося відновити плати Y-sys та X-sys, що дозволило вийти на актуальну вартість ремонту для цієї старої плазми. Для цього довелося перепаяти різні деталі, в число яких входять конденсатори, резистори, транзистори GT30J124 та GT30f124 в кількості 2 штук кожних.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт плат Y-sys та X-sys з перепайкою багатьох деталей коштував 1800 грн., В цю суму також увійшла діагностика.

✓ Причини несправності: 

Через те, що в плазмовому телевізорі, який вже трохи застарів, з ладу вийшли плати Y-sys, X-sys, він перестав включатися. Виконана в іншій майстерні діагностика показала, що ці модулі підлягають заміні. Ми ж змогли відновити їх на компонентному рівні, що істотно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після проведеної діагностики та ремонту з позитивним результатом, замовнику рекомендовано поводитись з плазмовим телевізором максимально акуратно. Якщо виникнуть проблеми в його роботі, негайно звертатися за допомогою.

діагностика плазмового телевізора LG 42PJ250
діагностика плазмового телевізора LG 42PJ250
діагностика плазмового телевізора LG 42PJ250
діагностика плазмового телевізора LG 42PJ250
діагностика плазмового телевізора LG 42PJ250

Коментувати