Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює (не включається) плазмовий телевізор LG 42PJ250, діагностика плазмового телевізора.

Закінчення ремонту: 24.07.2019
Замовлення №: 90131
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий плазмовий телевізор ЕЛЖІ 42PJ250 (LG) з наявністю HDMI/HDCP роз'ємів, кутом огляду 178° та контрастністю 3000000:1. У моделі використовується 16-ти розрядний процесор обробки кольорів, є сенсор освітленості та таймер.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібна діагностика плазмового телевізора, який не включається. Від нього дізналися, що раніше він звертався до іншого сервісного центру, там заплатив за діагностику телевізора і знає, що необхідно виконувати заміну плат Y-sys, X-sys, які вийшли з ладу. На його думку в цьому немає сенсу, оскільки ремонт обійдеться занадто дорого, а плазмовий телевізор вже досить старий.

✓ Діагностика сервісним центром

За умови подальшого ремонту, у нас діагностика плазмового телевізора завжди виконується безкоштовно. Після його розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як основна плата EAX61366604 (0), блок живлення E52483, плата управління E106239. Однак з ладу вийшли плати Y-sys та X-sys, відновити які можна на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно проведеній діагностиці плазмового телевізора нам вдалося відновити плати Y-sys та X-sys, що дозволило вийти на актуальну вартість ремонту для цієї старої плазми. Для цього довелося перепаяти різні деталі, в число яких входять конденсатори, резистори, транзистори GT30J124 та GT30f124 в кількості 2 штук кожних.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плат Y-sys та X-sys з перепайкою багатьох деталей коштував 1800 грн., В цю суму також увійшла діагностика.

✓ Причини несправності

Через те, що в плазмовому телевізорі, який вже трохи застарів, з ладу вийшли плати Y-sys, X-sys, він перестав включатися. Виконана в іншій майстерні діагностика показала, що ці модулі підлягають заміні. Ми ж змогли відновити їх на компонентному рівні, що істотно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після проведеної діагностики та ремонту з позитивним результатом, замовнику рекомендовано поводитись з плазмовим телевізором максимально акуратно. Якщо виникнуть проблеми в його роботі, негайно звертатися за допомогою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.