Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює музичний центр Panasonic SA-AK27, потрібно ремонт муз центрів Панасонік.

Закінчення ремонту: 13.03.2019
Замовлення №: 90144
✓ Пристрій, виробник, модель

Муз центр (міні-система) з CD-чейнджером Панасонік SA-AK27 з високою вихідною потужністю 100 Вт x2, 3-мірною системою об'ємного звучання, еквалайзером акустичного простору з джойстиком та човниковим регулятором. Також з цифровим тюнером AM / FM та синтезатором частоти і 24 фіксованими настройками.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт муз центрів Панасонік, який не працює. З його слів «зависає» в режимі CD, чейнджер "гуляє" туди-сюди, інші режими взагалі не включаються. Він попросив, щоб всі ці несправності усунули. Оскільки муз центр ремонтували до нас, його вже розбирали.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як музичний центр розібрали проведено діагностику, з допомогою якої вияснили, що проблема в приводі CD та механізмі чейнджера, крім того, з ладу вийшли обидва стрічко-протяжних механізми. Ремонт муз центрів Панасонік ускладнений тим, що в механізм чейнджера потрапили уламки диска, які необхідно витягти.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми перебрали та виконали юстирування механізму чейнджера, витягли з нього уламки диска, проведена чистка оптики, відновлена ​​робота приводу CD та обох стрічко-протяжних механізмів, замінено 4 пасіка. Це був результативний ремонт муз центрів Панасонік, після якого замовника попередили про те, що він зможе користуватися тільки одним диском (диск 1), оскільки з п'яти наявних, загублені дві пластмасові шайби - дискотримачі. Якщо вони будуть знайдені ми зможемо їх встановити, тоді будуть працювати всі 5 дисків (механізм зміни дисків справний). Все інше працює.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість цього ремонту 600 грн.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.