Не працює музичний центр Panasonic SA-AK27, потрібно ремонт муз центрів Панасонік.

Замовлення №: 
90144
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Муз центр (міні-система) з CD-чейнджером Панасонік SA-AK27 з високою вихідною потужністю 100 Вт x2, 3-мірною системою об'ємного звучання, еквалайзером акустичного простору з джойстиком та човниковим регулятором. Також з цифровим тюнером AM / FM та синтезатором частоти і 24 фіксованими настройками.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт муз центрів Панасонік, який не працює. З його слів «зависає» в режимі CD, чейнджер "гуляє" туди-сюди, інші режими взагалі не включаються. Він попросив, щоб всі ці несправності усунули. Оскільки муз центр ремонтували до нас, його вже розбирали.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як музичний центр розібрали проведено діагностику, з допомогою якої вияснили, що проблема в приводі CD та механізмі чейнджера, крім того, з ладу вийшли обидва стрічко-протяжних механізми. Ремонт муз центрів Панасонік ускладнений тим, що в механізм чейнджера потрапили уламки диска, які необхідно витягти.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми перебрали та виконали юстирування механізму чейнджера, витягли з нього уламки диска, проведена чистка оптики, відновлена ​​робота приводу CD та обох стрічко-протяжних механізмів, замінено 4 пасіка. Це був результативний ремонт муз центрів Панасонік, після якого замовника попередили про те, що він зможе користуватися тільки одним диском (диск 1), оскільки з п'яти наявних, загублені дві пластмасові шайби - дискотримачі. Якщо вони будуть знайдені ми зможемо їх встановити, тоді будуть працювати всі 5 дисків (механізм зміни дисків справний). Все інше працює.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість цього ремонту 600 грн.

ремонт музичного центру Panasonic SA-AK27
ремонт музыкального центра Panasonic SA-AK27
ремонт музыкального центра Panasonic SA-AK27
ремонт музыкального центра Panasonic SA-AK27

Коментувати