Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює мультиварка Redmond RMC-M4515E, вона не включається, ремонт мультиварки Редмонд.

Закінчення ремонту: 17.05.2019
Замовлення №: 90312
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка потужністю 700 Вт - Редмонд RMC-M4515E наділена світлодіодним цифровим дисплеєм, зручним знімним паровим клапаном та чашею об'ємом 4 літри, у якій довговічне антипригарне покриття. У мультиварки 6 автоматичних програм приготування, є такі функції, як автопідігрів, розігрів, відкладений старт.

✓ Заявлена несправність замовником

Мультиварка надійшла зі скаргою - не включається, видає помилку Е3. З цієї причини потрібно ремонт мультиварки Редмонд в нашому сервісному центрі. За словами замовника з'ясували, що мультиварка використовувалася досить часто, практично кожен день, при цьому з ладу вийшла вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли мультиварка висвічує помилку Е3, це може говорити про нещільно закриту кришку або про потрапляння вологи всередину пристрою, що повністю підтвердилося при огляді. На світлині №2 добре видно, наскільки сильно заливали дно, на ньому утворився білий вапняний наліт. За допомогою діагностики точно визначили, що проблема в кришці, в якій стався обрив проводу на датчик. Крім того, з ладу вийшла плата живлення, відповідно ремонт мультиварки Редмонд повинен виконуватися в даних модулях.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали відновлення термозахисту, повністю відремонтували плату живлення, для чого довелося перепаяти деякі деталі. Наступним етапом ремонту мультиварки Редмонд стала чистка від накопиченого накипу. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт з позитивним результатом обійшовся замовнику - 300 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку причина виникнення даної несправності очевидна. Це потрапляння всередину мультиварки під час готування вологи або рідини. В результаті це призводить до того, що прогорає дисковий нагрівач й мультиварка відмовляється включатися або на екрані світиться помилка. До таких  несправностей схильні всі моделі Редмонд.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту майстер рекомендував користувачеві обережніше використовувати мультиварку, а саме, не допускати переливу рідини на дисковий нагрівач, періодично доглядати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.