Не працює мультиварка Redmond RMC-M4515E, вона не включається, ремонт мультиварки Редмонд.

Замовлення №: 
90312
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мультиварка потужністю 700 Вт - Редмонд RMC-M4515E наділена світлодіодним цифровим дисплеєм, зручним знімним паровим клапаном та чашею об'ємом 4 літри, у якій довговічне антипригарне покриття. У мультиварки 6 автоматичних програм приготування, є такі функції, як автопідігрів, розігрів, відкладений старт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Мультиварка надійшла зі скаргою - не включається, видає помилку Е3. З цієї причини потрібно ремонт мультиварки Редмонд в нашому сервісному центрі. За словами замовника з'ясували, що мультиварка використовувалася досить часто, практично кожен день, при цьому з ладу вийшла вперше.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли мультиварка висвічує помилку Е3, це може говорити про нещільно закриту кришку або про потрапляння вологи всередину пристрою, що повністю підтвердилося при огляді. На світлині №2 добре видно, наскільки сильно заливали дно, на ньому утворився білий вапняний наліт. За допомогою діагностики точно визначили, що проблема в кришці, в якій стався обрив проводу на датчик. Крім того, з ладу вийшла плата живлення, відповідно ремонт мультиварки Редмонд повинен виконуватися в даних модулях.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали відновлення термозахисту, повністю відремонтували плату живлення, для чого довелося перепаяти деякі деталі. Наступним етапом ремонту мультиварки Редмонд стала чистка від накопиченого накипу. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий ремонт з позитивним результатом обійшовся замовнику - 300 грн.

✓ Причини несправності: 

В цьому випадку причина виникнення даної несправності очевидна. Це потрапляння всередину мультиварки під час готування вологи або рідини. В результаті це призводить до того, що прогорає дисковий нагрівач й мультиварка відмовляється включатися або на екрані світиться помилка. До таких  несправностей схильні всі моделі Редмонд.

✓ Висновки сервісного центру: 

Після результативного ремонту майстер рекомендував користувачеві обережніше використовувати мультиварку, а саме, не допускати переливу рідини на дисковий нагрівач, періодично доглядати.

ремонт мультиварки Redmond RMC-M4515E
ремонт мультиварки Redmond RMC-M4515E
ремонт мультиварки Redmond RMC-M4515E

Коментувати