Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює мультиварка DEX DMC-65, вона не включається, ціна ремонту мультиварки.

Закінчення ремонту: 13.07.2019
Замовлення №: 90458
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка ДЕКС DMC-65 китайської зборки, наділена інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління та приємною блакитною підсвіткою екрану. Урізноманітнити свій раціон харчування можна з такими програмами, як «Рис», «Гречка», «Молочна каша», «Смаження», «Тушкування», «Пар» та «Випічка». Завдяки системі 3D забезпечується рівномірний нагрів, а таймер для відкладення старту допоможе підтримувати страви в гарячому стані. Корпус мультиварки виконаний з нержавіючої сталі, що дозволить служити їй довго та надійно без ремонту.

✓ Заявлена несправність замовником

Виходячи з практики, ціна ремонту мультиварки в першу чергу залежить від складності несправності. В даному випадку пристрій не включається. Зі слів замовника дізналися, що незважаючи на те, що мультиварка використовується практично кожен день, однак її ремонт виконується вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Мультиварка в хорошому стані, у неї чистий акуратний корпус, без механічних пошкоджень. Щоб дізнатися, якою буде ціна ремонту мультиварки, потрібна була попередня діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Як з'ясувалося, згорів термозапобіжник, утворилися сухі пайки. Оскільки з ладу вийшли плати живлення і управління, дисковий нагрівач, ремонт повинен бути спрямований на відновлення даних модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки, модулі, що вийшли з ладу можливо відновити, їх заміна не буде актуальною, що істотно позначиться на кінцевій ціні даного ремонту. Після відновлення термозахисту, пропайки плати, заміни термозапобіжника 135*С 250в 10а та клем в кількості двох штук, мультиварка включається. З ціною ремонту мультиварки користувач повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна даного ремонту, де довелося пропаяти плату та відновлювати термозахист склала 350 грн.

✓ Причини несправності

Під час експлуатації пристрою, з ладу вийшли основні її компоненти, включаючи плату управління, крім того, згорів термозапобіжник. Це стало причиною того, що мультиварка перестала включатися і знадобився ремонт, ціна якого клієнта влаштувала.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, ціна на який цілком доступна, майстер дав корисні рекомендації щодо подальшої експлуатації пристрою. А саме, поводитися з мультиваркою акуратно та дбайливо, намагатися, щоб на дисковий нагрівач не потрапляла жодна рідина, з періодичністю за приладом доглядати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.