Не працює механізм завантаження передньої панелі в магнітолі Sony CDX-GT300, ремонт автомагнітоли ціна.

Замовлення №: 
90325
✓ Пристрій, виробник, модель: 

MP3/CD автомагнітола Соні CDX-GT300, яка увійшла до лінійки 2006 року, з вихідною потужністю 50 Вт на кожний з чотирьох каналів. У ній використовується 3-смуговий еквалайзер EQ 3, є також цифровий тюнер. У автомагнітоли монохромний тип дисплея, вона підтримує типи носіїв CD-R, CD-RW і може працювати з форматами CD-Audio, MP3, WMA.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібно ремонт автомагнітоли ціна на який буде визначена тільки після діагностики. Автомагнітола надійшла із заявленою несправністю - не працює механізм завантаження передньої панелі. Як виявилося ресивер не включається, після включення не працює CD, не вивантажує диск. Зі слів користувача це не перша несправність автомагнітоли, раніше її ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли пристрій повністю розібрали, що потрібно для того, щоб виконати діагностику та ремонт автомагнітоли,  з'ясувалося, що з ладу вийшли модуль передньої панелі, зламаний виштовхувач кнопки OFF, несправний також модуль управління.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення модулів, котрі  вийшли з ладу, потрібна заміна деяких компонентів: стабілітрони 6,3 В 0,5 Вт (2 шт.). Відреставрований зламаний виштовхувач кнопки OFF. Після такого ремонту автомагнітоли, ціна на який замовника повністю влаштувала, механізм завантаження передньої панелі повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна такого ремонту із заміною  стабілітронів та інших деталей, на який видана гарантія, склала 400 грн.

✓ Причини несправності: 

Така несправність, як в цьому випадку може виникати з кількох причин. Можливо, справа в інтенсивному використанні автомагнітоли або неакуратній експлуатації з боку користувача, натискали силою на кнопки чи всередину потрапила волога і т.д.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту, який в такому випадку виявився результативним і його ціна не дуже висока, замовнику рекомендовано не тиснути із зусиллями на кнопки, не протирати контакти роз'єму передньої панелі при включеному живленні!

ремонт автомагнітоли Sony CDX-GT300
ремонт автомагнітоли Sony CDX-GT300
ремонт автомагнітоли Sony CDX-GT300
ремонт автомагнітоли Sony CDX-GT300

Коментувати