Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює механізм завантаження передньої панелі в Alpine CDA-7998R, ремонт автомагнітол Alpine.

Закінчення ремонту: 27.05.2019
Замовлення №: 90322
✓ Пристрій, виробник, модель

Алпайн CDA-7998R (Alpine) - це незвичайна автомагнітола 1DIN, у якій на 30% збільшена передня панель, великий екран та велика кількість органів управління. На такому великому екрані поміщаються два рядки тексту. Дана модель з цифровим параметричним еквалайзером, тюнером з діапазонами FM, MW, LW і двоколірною підсвіткою.

✓ Заявлена несправність замовником

Автомагнітола надійшла в сервісний центр із заявленою несправністю - не працює механізм завантаження передньої панелі, немає зображення на дисплеї. Оскільки ми виконуємо ремонт автомагнітол Alpine, вона прийнята в роботу. Також замовник разом з головним пристроєм приніс колодку з "хвостом" і модулями.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж приступити до ремонту автомагнітоли Alpine потрібно провести попередню діагностику, для цього пристрій повністю розібрали. Виявилося, що це не перша несправність, оскільки в механізмі, який відкриває панель ремонт вже виконували та не правильно зібрали пристрій. Також вже паяна плата передньої панелі.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили роботу механізму, який відкриває панель, перебрали його та виконали юстирування. Після ремонту автомагнітол Alpine механізм панелі повністю в робочому стані, при цьому зображення на дисплеї не з'явилося, оскільки потрібна його заміна, про що замовника повідомили, підсвітка є (видно на 4 світлині).

✓ Загальна вартість ремонту

Такий результативний та складний ремонт з видачею гарантії обійшовся замовнику 800 грн.

✓ Причини несправності

Дана несправність автомагнітоли від популярного виробника Alpine спровокована декількома факторами. По-перше - інтенсивне використання пристрою, по-друге - не коректно виконаний попередній ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомили про те, що коли зняти та від'єднати панель (для заміни дисплея) - потрібно повторне юстирування механізму. Якщо він принесе дисплей, то ми зможемо поміняти та виконати юстування панелі. Якщо ж він вирішить замінити дисплей самостійно, то механізм відкриття правильно працювати не буде. Також ми рекомендували замінити шлейф панелі, який в будь-який момент може обірватися.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.