Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює лівий канал в касетному магнітофоні Sony CFS-W480S, ремонт аудіотехніки Sony.

Закінчення ремонту: 28.06.2019
Замовлення №: 90238
✓ Пристрій, виробник, модель

Двокассетна переносна стереомагнітола Соні CFS-W480S (Sony) зібрана на початку 90 років. Ця аудіотехніка наділена п'ятиполосним графічним еквалайзером, регулюванням стерео балансу, двома лінійними входами RCA для запису із зовнішнього джерела сигналу, мікрофонним входом (міні-джек 3,5 мм), виходом на навушники, а також двох касетним СПМ з повним автостопом.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця аудіотехніка від виробника Sony, що вже досить застаріла, надійшла з проблемою - не працює лівий канал, чути шум при регулюванні частот в графічному еквалайзері. Зі слів замовника до нас ремонт аудіотехніки Sony вже виконувався, тоді намагалися здійснити ремонт обох стрічко-протяжних механізмів. Крім того, відсутні всі пасики.

✓ Діагностика сервісним центром

Незважаючи на те, що дана аудіотехніка відноситься до розряду «ретро», вона в досить хорошому стані. На світлині №1 добре видно, що у неї акуратний, не пошкоджений корпус. Після того, як аудіотехніку (Sony) розібрали, з'ясували, що в ній використовується плата CFS-W480S/MАIN PCB, однак з ладу вийшли модуль ПНЧ та плата графічного еквалайзера, відповідно ремонт аудіотехніки Sony буде спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав в наступному - ми виконали пропайку плати ПНЧ (підсилювача низької частоти), перепаяли конденсатор 2200,0*25 В. Почистили, змастили, а також пропаяли повзунки частот. Після такого ремонту аудіотехніки Sony при регулюванні частот в графічному еквалайзері шуму більше не чути.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, де довелося пропаяти плату, замінити деталі, відновити роботу еквалайзера і почистити всю аудіоаппаратуру Sony, коштував замовнику 400 грн.

✓ Причини несправності

Причин виникнення даної несправності кілька. По-перше, ця аудіотехніка від відомого виробника Sony експлуатується понад 20 років, тому не дивно, що регулятори частот погано працювали і потрібен був їх ремонт. По-друге, це не перша поломка, тому працездатність цього касетного магнітофона вже відновлювалася.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту майстер рекомендував поводитися з касетним магнітофоном максимально акуратно, повзунки регуляторів частот рухати без зайвих зусиль. Незважаючи на те, що дана аудіотехніка вже давно застаріла, при правильній експлуатації вона зможе пропрацювати ще не один рік без ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.