Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює кулер системи охолодження, не заряджається АКБ у Asus K53T, потрібно полагодити ноутбук.

Закінчення ремонту: 14.02.2020
Замовлення №: 00057
✓ Пристрій, виробник, модель

15.6-дюймовий ноутбук Асус K53T відрізняється ідеальним поєднанням сучасних технологій та бездоганним стилем. Ноутбук працює на базі потужного двоядерного процесора AMD Dual-Core A4-3300M (тактова частота 1.9 – 2.5 ГГц), у ньому використовується графічне ядро AMD Radeon HD 6650 з відеопам'яттю об'ємом 1 ГБ, чого цілком вистачає для мультимедійних додатків. До особливостей моделі можна зарахувати підтримку технології IceCool. Вона примітна тим, що гарячі складові знаходяться на нижній стороні материнки, відповідно верхня частина корпусу ніколи не нагрівається. У ноутбуці використовується аудіосистема Altec Lansing, що підтримує технологію об'ємного звучання SRS Premium Sound.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно полагодити ноутбук, тому він звернувся до нас за допомогою. Заявлена несправність – не працює кулер охолодження, не заряджає акумуляторну батарею. Від нього дізналися, що коли сталася проблема, він самостійно почав розбирати ноутбук, потім зрозумів, що складно й відремонтувати не зможе, тому вирішив звернутися до фахівців. Також він попросив, щоб ремонтні роботи були виконані якнайшвидше, оскільки ноутбук експлуатується досить інтенсивно.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей ноутбук надійшов без болтів та HDD (жорсткого диска). Зовнішній вигляд мобільного комп'ютера задовільний, на першій світлині видно, що кришка дуже неакуратна, на ній залишилися сліди від наклейки, яку відірвали. Тут же видно досить довгу подряпину. Після розбирання та проведеної діагностики стало зрозуміло, що потрібно полагодити ноутбук, оскільки з ладу вийшли ланцюги зарядки АКБ. Також заміні підлягає кулер, який неможливо полагодити, на ньому за час експлуатації зібралася неприпустима кількість пилу.

✓ Ремонт сервісним центром

Замовника повідомлено про те, що з такою несправністю можна та потрібно полагодити ноутбук. Виконано заміну кулера (видно на світлині №3), відновлено ланцюги живлення зарядки акумуляторної батареї, для чого довелося перепаяти різні елементи, такі як діоди, резистори, конденсатори. На світлині №4 добре видно, що батарея дуже зношена (стан Li-Ion батареї 12%, ступінь зносу 84%). На останній світлині ноутбук після ремонту, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну нового кулера, ремонт ланцюгів зарядки АКБ з заміною різних деталей замовник заплатив 1200 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку повністю вийшов з ладу кулер охолодження, тому знадобилася його заміна. Акумулятор не заряджався, оскільки проблема була в ланцюгах живлення зарядки. Коли сталася несправність, користувач намагався самостійно розв'язувати проблему, розібрав ноутбук, але нічого зробити не зміг, в результаті втрачені болти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб не постало питання про те, що знову потрібно полагодити ноутбук, замовнику рекомендовано поводитися з ним акуратніше, вчасно проводячи профілактику, щоб на лопатях вентилятора, що відповідає за охолодження, не збиралася велика кількість пилу. В обов'язковому порядку знайти та закрутити всі болти, яких немає. Оскільки батарея вийшла з ладу на 84%, майстер рекомендував її замінити. Якщо в роботі ноутбука виникнуть якісь проблеми, ніяких самостійних дій більше не робити, ноутбук не розбирати, а негайно звернутися до фахівців, які точно знають, як потрібно полагодити несправний ноутбук.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.