Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює Елекс Engineering Гібрид 9-1/40А v2.0, вартість ремонту стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 07.08.2019
Замовлення №: 90466
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги вітчизняного виробництва Елекс Engineering Гібрид 9-1/40А v2.0 відноситься до релейного типу. він зібраний в 2016 році. Дана модель з примусовим охолодженням, захистом від перегріву та наявністю електронного байпасу. Діапазон вхідної робочої напруги пристрою становить 110-325 Вольт.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор напруги надійшов із заявленою несправністю - не працює, він не включається. Зі слів замовника несправність проявилася після того, як був обрив нульової фази. Щоб дізнатися вартість ремонту стабілізаторів напруги з такою проблемою, необхідна діагностика.

✓ Діагностика сервісним центром

Даний прилад надійшов в хорошому стані, однак на світлині №1 добре видно, що корпус білого кольору в деяких місцях неакуратний та брудний, на ньому видно потертості. Після розбирання стабілізатора напруги з'ясували, що в ньому використовуються реле NT90TNCS24CB, однак на основній платі погоріло багато деталей, тому потрібна їх заміна, а це вплине на кінцеву вартість ремонту стабілізаторів напруги.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку для відновлення працездатності пристрою довелося перепаяти багато оригінальних деталей, в число яких входять конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори. Після такого ремонту, на який видана гарантія, прилад включився. З вартістю ремонту релейних стабілізаторів напруги замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту стабілізаторів напруги з перепаюванням багатьох оригінальних деталей склала 1100 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності, яка призвела до високої вартості ремонту стабілізаторів напруги стало те, що стався обрив нульової фази. Як свідчить практика, дане явище досить небезпечне для побутової техніки. Обрив нуля призводить до нерівності, іншими словами, від головного щитка, розташованого в під'їзді до кожної квартири подається напруга 220 В. Коли відбувається обрив нульового проводу, в одну квартиру може надходити 300 Вольт, а в іншу 170 В. Результат - перенапруження чи «недонапруження», що є причиною виходу електроприладів з ладу, як в даному конкретному випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонта з позитивним результатом, до вартості якого у клієнта немає претензій, йому рекомендовано періодично проводити діагностику та профілактику стабілізатора напруги, з урахуванням того, що електромережа в будинку, де він проживає виявилася не надійною. Різкі перепади напруги мережі, обрив нульової фази - все це негативно позначається на роботі побутової техніки, вартість якої не мала.

Максим

02.08.2021

Все стабилизаторы ЭЛЕКС можно починить в фирменном сервисном центре. Тем более, если аппарат 2016-го года, то он был еще на гарантии.

Из условий НПФ «ЭЛЕКС»: во первых, на стабилизаторы серии Гибрид V2.0 – дается 2 года гарантии, во вторых обрыв фазы, т.е. авария в питающей электросети - это не гарантийный случай ремонта.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.