Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не можливо відрегулювати звук в переносній магнітолі LG CD-323AX, ремонт муз центрів.

Закінчення ремонту: 20.03.2019
Замовлення №: 90198
✓ Пристрій, виробник, модель

Переносна касетна стерео магнітола ЛДЖ CD-323AX вже досить застаріла (з'явилася на ринку у 1998 році). Цей муз центр забезпечує відтворення записів з CD та аудіокасет, запис звуку на аудіокасети з ефіру або з CD, а також прослуховування радіопередач в діапазонах середніх (СВ) та ультракоротких хвиль (FM + УКВ).

✓ Заявлена несправність замовником

Потрібно терміновий ремонт муз центрів, оскільки зі слів замовника неможливо відрегулювати звук, а згодом він зовсім пропав. Також розповів, що за час експлуатації магнітола не вперше виходить з ладу, тому її вже відкривали та ремонтували (міняли регулятор гучності).

✓ Діагностика сервісним центром

Магнітола надійшла в хорошому стані, не дивлячись на тривалу експлуатацію. Щоб виконати діагностику несправності та подальший ремонт муз центрів, його довелося повністю розібрати. Це дозволило дізнатися, що в пристрої використовується мікросхема TOSHIBA TA8189N, а також те, що з ладу вийшов модуль управління, а регулятор гучності знову протерся, тому не працює.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт муз центрів полягав у відновленні модуля управління, для чого довелося перепаяти такі компоненти, як резистори та конденсатори. Замінений також новий регулятор гучності стерео 50 кОм.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з новою деталлю цей ремонт коштував клієнту 300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправностей могла стати інтенсивна експлуатація переносного муз. центру, очевидно, що її брали з собою в подорожі та на відпочинок. Крім того, дана модель використовується багато років, тому за цей час могли зносилися деталі та комплектуючі.

✓ Рекомендації сервісного центру

В даному випадку відновити звук та працездатність магнітоли вдалося. При цьому замовник попереджений про те, що використовувати цей музичний центр необхідно максимально акуратно, оскільки якщо він зламається знову, знайти потрібні деталі для заміни буде складно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.