Не крутить тарілку мікрохвильовка Panasonic NN-S215WF, з'явився запах, ремонт НВЧ печей Панасонік.

Замовлення №: 
90295
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Звичайна мікрохвильова піч без гриля Панасонік NN-S215WF з механічним типом управління, наділена потужністю мікрохвиль 800 Вт, об'ємом внутрішньої духовки 22 літри та 5 рівнями потужності. Модель з відстрочкою старту (таймером), автоматичним Turbo-розморожуванням та легким, зручним механізмом відкриття скляних дверцят.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт НВЧ печей Панасонік, оскільки вона не крутить тарілку. Замовника розповів, що під час роботи було чути запах горілого, тому він нічого самостійно не робив, а одразу ж звернувся за допомогою. Користувач припускає, що причиною проблеми могло стати перевантаження, коли під час розігріву у НВЧ піч поставили занадто важкий посуд із їжею.

✓ Діагностика сервісним центром: 

НВЧ піч надійшла в наш сервісний центр в хорошому стані, у неї акуратний, без будь-яких забруднень або механічних пошкоджень корпус (світлина №1). Оскільки раніше ремонт НВЧ печей Панасонік ще не виконувався, відповідно її не розкривали. У даній моделі використовується магнетрон Панасонік 2M211A-M1. В даній ситуації проблема виявлена у піддоні камери, згорів синхромотор , через це і з'явився не характерний запах.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для результативного ремонту НВЧ печей Панасонік потрібна заміна синхромотора TYJ50-8A7, що вийшов з ладу, оскільки відновити працездатність  його неможливо (світлина №3). Мікрохвильова піч повністю в робочому стані. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом із заміненим синхромотором піддону цей ремонт коштував замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності: 

Логічно, що в такому випадку зупинка руху тарілки пов'язана з несправністю механізму, що її крутить, а саме, синхромотора, оскільки саме він відповідає за рух тарілки при включеній НВЧ печі. Дана деталь є однією з найважливіших. З несправним двигуном використовувати мікрохвильовку неможливо. Синхромотор може виходити з ладу через різні причини, часто це відбувається через неправильне використання НВЧ печі самим користувачем, при частих стрибках в електромережі або через природний знос мотор.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після виконаного ремонту майстер рекомендував звертатися з мікрохвильовкою максимально акуратно та дбайливо, стежити, щоб посуд не був занадто великим за розміром і не впирався в стінки мікрохвильової печі. На тарілку не класти продуктів більше зазначеної норми, оскільки моторчик, який відповідає за обертання тарілки, може не справлятися з такою вагою і знову зламається.

ремонт мікрохвильовки Panasonic NN-S215WF
ремонт мікрохвильовки Panasonic NN-S215WF
ремонт мікрохвильовки Panasonic NN-S215WF

Коментувати