Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не крутить тарілку мікрохвильовка Panasonic NN-S215WF, з'явився запах, ремонт НВЧ печей Панасонік.

Закінчення ремонту: 22.05.2019
Замовлення №: 90295
✓ Пристрій, виробник, модель

Звичайна мікрохвильова піч без гриля Панасонік NN-S215WF з механічним типом управління, наділена потужністю мікрохвиль 800 Вт, об'ємом внутрішньої духовки 22 літри та 5 рівнями потужності. Модель з відстрочкою старту (таймером), автоматичним Turbo-розморожуванням та легким, зручним механізмом відкриття скляних дверцят.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт НВЧ печей Панасонік, оскільки вона не крутить тарілку. Замовника розповів, що під час роботи було чути запах горілого, тому він нічого самостійно не робив, а одразу ж звернувся за допомогою. Користувач припускає, що причиною проблеми могло стати перевантаження, коли під час розігріву у НВЧ піч поставили занадто важкий посуд із їжею.

✓ Діагностика сервісним центром

НВЧ піч надійшла в наш сервісний центр в хорошому стані, у неї акуратний, без будь-яких забруднень або механічних пошкоджень корпус (світлина №1). Оскільки раніше ремонт НВЧ печей Панасонік ще не виконувався, відповідно її не розкривали. У даній моделі використовується магнетрон Панасонік 2M211A-M1. В даній ситуації проблема виявлена у піддоні камери, згорів синхромотор , через це і з'явився не характерний запах.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту НВЧ печей Панасонік потрібна заміна синхромотора TYJ50-8A7, що вийшов з ладу, оскільки відновити працездатність  його неможливо (світлина №3). Мікрохвильова піч повністю в робочому стані. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом із заміненим синхромотором піддону цей ремонт коштував замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Логічно, що в такому випадку зупинка руху тарілки пов'язана з несправністю механізму, що її крутить, а саме, синхромотора, оскільки саме він відповідає за рух тарілки при включеній НВЧ печі. Дана деталь є однією з найважливіших. З несправним двигуном використовувати мікрохвильовку неможливо. Синхромотор може виходити з ладу через різні причини, часто це відбувається через неправильне використання НВЧ печі самим користувачем, при частих стрибках в електромережі або через природний знос мотор.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту майстер рекомендував звертатися з мікрохвильовкою максимально акуратно та дбайливо, стежити, щоб посуд не був занадто великим за розміром і не впирався в стінки мікрохвильової печі. На тарілку не класти продуктів більше зазначеної норми, оскільки моторчик, який відповідає за обертання тарілки, може не справлятися з такою вагою і знову зламається.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.