Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не гріє, іскрить при включенні мікрохвильова піч Candy CMG 2393, ремонт мікрохвильової печі Канді.

Закінчення ремонту: 26.10.2019
Замовлення №: 90698
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч з грилем Канді CMG 2393 DW наділена електронним керуванням, об'ємом внутрішньої духовки 23 літри та потужністю мікрохвиль 900 Вт. Користувач може скористатися 8 програмами приготування, автоматичним розморожуванням. До інших, не менш корисних функцій мікрохвильової печі від популярної компанії Канді можна віднести наявність замку від дітей, швидкий старт, відстрочку старту, а також плавне регулювання рівня потужності.

✓ Заявлена несправність замовником

Не гріє, під час роботи іскриться, з'явився запах. Крім того, важко вибирати режими, з такими несправностями мікрохвильова піч надійшла до нашого сервісного центру. Зі слів замовника дізналися, що це не перша несправність, тому раніше ремонт мікрохвильової печі Канді вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан мікрохвильової печі досить хороший, на світлині №1 добре видно, що у неї чистий, акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень. Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі Канді використовується магнетрон LG 2M226, плата E141940 із реле 835L-1A-C. Під час проведення діагностики виявилося, що немає нагріву у НВЧ, не працює N-кодер (на світлині №2 він до розбирання). Крім того, дуже сильно прогоріла слюдяна пластина, на високовольтний запобіжник поставлений «жучок» (видно на світлині №5). Оскільки проблема у високовольтних ланцюгах, несправна плата управління, на якій погоріло багато різних деталей та N-кодер, ремонт мікрохвильової печі Канді має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт полягав у наступному: відновлено роботу високовольтних ланцюгів, замінено запобіжник 5кв 850 ма. На платі управління перепаяно деякі деталі. Виконано заміну прогорілої слюди на нову 100-120 мм, зроблено чищення. Відновлено роботу N-кодера (на світлині №3 він у розібраному вигляді, а на №4 N-кодер вже після ремонту та складання). Це дозволило розв"язати проблему «важко обирати режими». Після такого ремонту мікрохвильової печі Канді, на який видано гарантію, всі зав'ялені несправності усунуті. Роботу мікрохвильової печі перевірено безпосередньо у сервісному центрі.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт високовольтних ланцюгів та плати управління, заміна запобіжника та слюди + чищення коштували 600 грн.

✓ Причини несправності

До такої ситуації, як у цьому випадку, призвело кілька причин. По-перше, не коректно виконаний попередній ремонт, коли на високовольтний запобіжник було поставлено «жучка». Те, що прогоріла слюдяна пластина, яка є важливим елементом будь-якої мікрохвильової печі і Канді не виняток, провина самого користувача, який ігнорував правила користування мікрохвильовою піччю, а саме, використовував неправильний посуд, при розігріві страв не накривав тарілку спеціальною пластмасовою кришкою, через що на слюду потрапляв жир та крихти їжі. Також несправним виявився N-кодер, тому неможливо було вибрати потрібний режим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендації стосувалися наступного: після результативного ремонту слідкувати за станом слюдяної пластини, яка захищає вихід хвилеводу до камери. Вкрай важливо, щоб на неї не потрапляли крихти їжі та жиру, інакше вона знову почне прогоряти. Після приготування або розігріву страв, мікрохвильову піч обов'язково провітрювати. У разі несправності ремонт довіряти лише фахівцям сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.