Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не гріє, але якщо довго постоїть, то нагріває Moulinex MW 221031, ремонт мікрохвильових пічок Moulinex.

Закінчення ремонту: 22.08.2019
Замовлення №: 90524
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч з грилем Мулінекс MW 221031 (Moulinex) з потужністю мікрохвиль 700 Вт та об'ємом духовки 20 літрів, а також наявністю 8 програм. Функція DUO, якою наділена модель, дозволяє рівномірно розігрівати та готувати дві страви одночасно. Мікрохвильова піч від відомого виробника Moulinex з таймером на 35 хвилин та механічним типом управління.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт мікрохвильових пічок Moulinex, в роботі якої виникли проблеми, а саме, вона не гріє, при цьому якщо довго постоїть, то нагріває. Зі слів користувача дізналися, що коли сталася несправність, він спробував самостійно розв"язати проблему, але в результаті зламав слюдяну пластину (на світлині №2 добре видно, що слюда була перегнута навпіл і в цьому місці залишився слід зламу).

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан цієї мікрохвильової печі від відомого виробника Moulinex дуже гарний, практично вона виглядає як нова (див. світлину №1). Щоб виконати діагностику та подальший ремонт мікрохвильових пічок Moulinex, її повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується магнетрон Witol 2M217J, реле JQC-3FB, керамічні резистори 5W47RJ, однак підгоріли контакти в механізмі таймера WLD35-1 /S. До того, заміні підлягає зламана слюда.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту мікрохвильових пічок Moulinex були виконані наступні дії: повністю відреставрований таймер (видно на світлині №5), для чого довелося замінити деякі деталі, замінена також нова слюдяна пластина 100*115 мм. Після такого ремонту ця мікрохвильова піч повністю в робочому стані. На ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення роботи таймера та заміна слюдяної пластини коштували клієнтові 500 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причиною того, що потрібен був ремонт, став вихід з ладу таймера, для відновлення якого довелося замінити деякі деталі. Також користувач, не розбираючись в пристрої мікрохвильової печі від популярної компанії Moulinex, хотів самостійно розв"язати проблему, але тільки її посилив, оскільки зламав слюдяну пластину.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано вивчити інструкцію по експлуатації мікрохвильової печі Moulinex, і поводитися з нею надалі правильно, а саме, після приготування страв або їх розігріву піч провітрювати, стежити за тим, щоб на слюду не потрапляли жир та частинки продуктів. Якщо виникнуть будь-які проблеми в роботі, ніяких самостійних дій більше не робити!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.