Не гріє, але якщо довго постоїть, то нагріває Moulinex MW 221031, ремонт мікрохвильових пічок Moulinex.

Замовлення №: 
90524
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мікрохвильова піч з грилем Мулінекс MW 221031 (Moulinex) з потужністю мікрохвиль 700 Вт та об'ємом духовки 20 літрів, а також наявністю 8 програм. Функція DUO, якою наділена модель, дозволяє рівномірно розігрівати та готувати дві страви одночасно. Мікрохвильова піч від відомого виробника Moulinex з таймером на 35 хвилин та механічним типом управління.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт мікрохвильових пічок Moulinex, в роботі якої виникли проблеми, а саме, вона не гріє, при цьому якщо довго постоїть, то нагріває. Зі слів користувача дізналися, що коли сталася несправність, він спробував самостійно розв"язати проблему, але в результаті зламав слюдяну пластину (на світлині №2 добре видно, що слюда була перегнута навпіл і в цьому місці залишився слід зламу).

✓ Діагностика сервісним центром: 

В цілому стан цієї мікрохвильової печі від відомого виробника Moulinex дуже гарний, практично вона виглядає як нова (див. світлину №1). Щоб виконати діагностику та подальший ремонт мікрохвильових пічок Moulinex, її повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується магнетрон Witol 2M217J, реле JQC-3FB, керамічні резистори 5W47RJ, однак підгоріли контакти в механізмі таймера WLD35-1 /S. До того, заміні підлягає зламана слюда.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для результативного ремонту мікрохвильових пічок Moulinex були виконані наступні дії: повністю відреставрований таймер (видно на світлині №5), для чого довелося замінити деякі деталі, замінена також нова слюдяна пластина 100*115 мм. Після такого ремонту ця мікрохвильова піч повністю в робочому стані. На ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Відновлення роботи таймера та заміна слюдяної пластини коштували клієнтові 500 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку причиною того, що потрібен був ремонт, став вихід з ладу таймера, для відновлення якого довелося замінити деякі деталі. Також користувач, не розбираючись в пристрої мікрохвильової печі від популярної компанії Moulinex, хотів самостійно розв"язати проблему, але тільки її посилив, оскільки зламав слюдяну пластину.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано вивчити інструкцію по експлуатації мікрохвильової печі Moulinex, і поводитися з нею надалі правильно, а саме, після приготування страв або їх розігріву піч провітрювати, стежити за тим, щоб на слюду не потрапляли жир та частинки продуктів. Якщо виникнуть будь-які проблеми в роботі, ніяких самостійних дій більше не робити!

ремонт мікрохвильової печі Moulinex MW 221031
ремонт мікрохвильової печі Moulinex MW 221031
ремонт мікрохвильової печі Moulinex MW 221031
ремонт мікрохвильової печі Moulinex MW 221031
ремонт мікрохвильової печі Moulinex MW 221031

Коментувати