Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не читає музику з MP3 музичний центр AEG SRP 4335, полагодити музичний центр.

Закінчення ремонту: 06.06.2019
Замовлення №: 90172
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр (CD магнітола) АЕГ SRP 4335 формату 2.0, наділений однією касетною декою та ЖК екраном. Це двосмугова магнітола з підтримкою MP3 та тюнера AM, FM. У неї є USB порт, а також вхід mini-Jack (3.5 мм).

✓ Заявлена несправність замовником

Необхідно полагодити музичний центр, в роботі якого виникли проблеми, а саме, він не читає музику з MP3, при цьому звичайні CD зчитує важко. Зі слів замовника він кілька разів купував чисті диски, щоб записувати на них пісні з комп'ютера, потім вставляв в музичний центр, але музика не зчитується.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб полагодити музичний центр потрібна діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується плата 2230-A4467-EK000 та динаміки YDZ78-46RH. Музичний центр поступив у доброму стані, у нього акуратний зовнішній вигляд, корпус без будь-яких механічних пошкоджень (добре видно на світлині №1). В ході діагностики з'ясували, що проблема виникла безпосередньо в самому приводі CD, несправна лазерна головка.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки відремонтувати лазерну головку не можливо, то ми виконали заміну нової лазерної головки SF-P101N 16 Pin, яку довелося замовляти. Виконали також юстирування CD приводу. Нам вдалося повністю полагодити музичний центр, тепер він добре читає як MP3, так і звичайні CD диски.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи нову лазерну головку, яку замінили, вартість цього ремонту склала 640 грн.

✓ Причини несправності

Причина виходу з ладу даного музичного центру очевидна - проблема в CD приводі, через несправну лазерну головку диски не зчитувались.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося полагодити цю магнітолу, замовнику рекомендовано експлуатувати її дуже акуратно, з огляду на той факт, що їй вже багато років. Намагатися не слухати музику на максимальній потужності.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.