Не читає музику з MP3 музичний центр AEG SRP 4335, полагодити музичний центр.

Замовлення №: 
90172
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Музичний центр (CD магнітола) АЕГ SRP 4335 формату 2.0, наділений однією касетною декою та ЖК екраном. Це двосмугова магнітола з підтримкою MP3 та тюнера AM, FM. У неї є USB порт, а також вхід mini-Jack (3.5 мм).

✓ Заявлена несправність замовником: 

Необхідно полагодити музичний центр, в роботі якого виникли проблеми, а саме, він не читає музику з MP3, при цьому звичайні CD зчитує важко. Зі слів замовника він кілька разів купував чисті диски, щоб записувати на них пісні з комп'ютера, потім вставляв в музичний центр, але музика не зчитується.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб полагодити музичний центр потрібна діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується плата 2230-A4467-EK000 та динаміки YDZ78-46RH. Музичний центр поступив у доброму стані, у нього акуратний зовнішній вигляд, корпус без будь-яких механічних пошкоджень (добре видно на світлині №1). В ході діагностики з'ясували, що проблема виникла безпосередньо в самому приводі CD, несправна лазерна головка.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Оскільки відремонтувати лазерну головку не можливо, то ми виконали заміну нової лазерної головки SF-P101N 16 Pin, яку довелося замовляти. Виконали також юстирування CD приводу. Нам вдалося повністю полагодити музичний центр, тепер він добре читає як MP3, так і звичайні CD диски.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Враховуючи нову лазерну головку, яку замінили, вартість цього ремонту склала 640 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина виходу з ладу даного музичного центру очевидна - проблема в CD приводі, через несправну лазерну головку диски не зчитувались.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після того, як нам вдалося полагодити цю магнітолу, замовнику рекомендовано експлуатувати її дуже акуратно, з огляду на той факт, що їй вже багато років. Намагатися не слухати музику на максимальній потужності.

ремонт музичного центру AEG SRP 4335
ремонт музыкального центра AEG SRP 4335
ремонт музыкального центра AEG SRP 4335
ремонт музыкального центра AEG SRP 4335
ремонт музыкального центра AEG SRP 4335

Коментувати