Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не читає диски музичний центр Sony CFD-S35CP, на пульті дистанційного керування погано працюють кнопки, ремонт портативних музичних центрів.

Закінчення ремонту: 29.04.2020
Замовлення №: 00223
✓ Пристрій, виробник, модель

Портативний музичний центр (CD магнітола) Соні CFD-S35CP формату 2.0 із частотним діапазоном FM (УКХ) та MW (СВ), наділена однією касетною декою та виходом на навушники 3,5 mm mini-jack. Модель з горизонтальним типом завантаження та вихідною потужністю 2,3 Вт на один канал. Магнітола може працювати з носіями CD-R, CD-RW, вона підтримує аудіо формат MP3. Цей музичний центр з портативними розмірами та вагою 3.7 кг має радіо FM/AM з пам'яттю 40 станцій. До комплекту до магнітоли передбачено пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник, дізнавшись, що ми виконуємо ремонт портативних музичних центрів, надіслав з міста Світловодськ (Кіровоградська область України) CD магнітолу, в роботі якої виникли проблеми. Зокрема, вона не читає диски, на пульті дистанційного керування погано працюють кнопки. Разом із пристроєм він надіслав пульт ДК. Телефоном замовник повідомив, що придбав цей портативний музичний центр у 2008 році та за всі 12 років інтенсивного використання він вийшов з ладу вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від магнітоли непогане, її корпус у нормальному стані, у деяких місцях забруднений та є потертості, але не критично (див. світлину №1). Перш ніж виконувати діагностику та подальший ремонт портативних музичних центрів, його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що всередині магнітола забруднена (видно на третьому знімку), а також, що в ній використовуються такі модулі, як плата MAIN PWB 1-865-641-11, мікросхема BA5826FP. Виконана діагностика показала, що несправність викликана тим, що з ладу вийшов привід CD, для відновлення якого потрібна заміна SLED-мотора. Також виконали діагностику пульта дистанційного керування, який у задовільному стані. На світлині №4 видно, що його корпус брудний та в потертостях, кнопки також у бруді та жирі, відповідно нормально працювати не можуть.

✓ Ремонт сервісним центром

З такими несправностями ремонт полягав у наступному: відновлено працездатність приводу CD, для чого довелося виконати заміну SLED-мотора, зробити юстування приводу. Також відмили кнопки пульта дистанційного керування від бруду та жиру (видно на останній світлині). Зробили загальну профілактику магнітоли. Після ремонту портативних музичних центрів диски читаються добре, на дистанційному пульті всі кнопки функціонують (перевірено безпосередньо в сервісному центрі). Після результативного ремонту магнітолу якісно упаковано та відправлено адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт приводу CD із заміною SLED-мотора та юстуванням приводу + відмивання кнопок пульта ДУ від бруду та жиру клієнт заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку портативний музичний центр не читав диски через те, що з ладу вийшов привід CD, в якому знадобилася заміна SLED-мотора. На пульті дистанційного керування погано працювали кнопки через сильне забруднення. І ту, й іншу несправність вдалося усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику дано корисні поради та рекомендації щодо подальшої експлуатації цього вже трохи застарілого портативного музичного центру. Вони стосувалися того, щоб поводитися з приводом CD максимально акуратно та дбайливо! Використовувати лише якісні (не пошкоджені) компакт-диски! Таке ж акуратне ставлення потребує відремонтований дистанційний пульт! Берегти пульт від різних механічних пошкоджень (падінь, ударів та інше), намагатися, щоб кнопки не обростали брудом та жиром. В іншому випадку ремонту не уникнути!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.