Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не чути роботи вентилятора у Valore VI-IT 1 / 2.0 E, ремонт індукційних плит (м.Київ).

Закінчення ремонту: 30.04.2019
Замовлення №: 90253
✓ Пристрій, виробник, модель

ВАЛОР VI-IT 1 / 2.0 E (Model IC0202) - це одноконтурна настільна склокерамічна індукційна плита, потужність якої 2000 Вт, а діапазон температур становить 60С-280С. Модель наділена сенсорним управлінням, 10 фіксованими програмами приготування різних страв та таймером. Поверхня панелі виготовлена зі склокераміки з високою термостійкістю та стійкістю до ударів.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник з м.Києва звернувся в наш сервісний центр по причині того, що під час роботи плити взагалі не чутно роботи вентилятора обдуву. Він попросив, щоб ремонт індукційних плит (м.Київ) виконали в терміновому порядку, оскільки вона потрібна для щоденного використання.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця індукційна плита надійшла в хорошому стані, у неї акуратний корпус без будь-яких механічних пошкоджень. Після того, як майстер її розібрав, з'ясувалося, що в даній моделі використовується плата управління YG-1209-E, яка вийшла з ладу. Крім того, несправна силова плата. Не працює вентилятор обдуву, на якому зібралося неприпустима кількість пилу (добре видно на світлині №3). Такі «симптоми» говорять про те, що без ремонту індукційних плит (м.Київ) не обійтися.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку виконана пропайка плати, що вийшла з ладу, для чого довелося використовувати мікроскоп. Відновлена робота вентилятора, також зробили загальну чистку. На цей ремонт з позитивним результатом замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт індукційних плит (м.Київ) коштував замовнику 330 грн.

✓ Причини несправності

Сучасні індукційні плити, і дана модель не виняток, мають продуману систему охолодження, у них є потужний вентилятор, який відводить зайве тепло з нижньої частини корпусу. Саме тому електронні компоненти не перегріваються. Вентилятор працює не постійно, а активується при підвищеній температурі повітря. Якщо він виходить з ладу, як в цьому випадку, то з'являються несправності ключових елементів пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту в майбутньому, майстер рекомендував не допускати, щоб всередині, особливо на вентиляторі не накопичувався пил, в іншому випадку індукційна плита знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.