Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

На лівих каналах хрипить та занижений звук у AV-ресивері Denon AVR-1912, ремонт ресивера Денон.

Закінчення ремонту: 01.02.2020
Замовлення №: 90242
✓ Пристрій, виробник, модель

AV-ресивер Денон AVR-1912 формату 7.1, зібраний у Китаї, з потужністю на канал 125 Вт, допустимим опором акустики 6 Ом та частотним діапазоном 10 – 100000 Гц. Модель із підтримкою 3D, відтворюваними форматами MP3, WMA, AAC. Ресивер наділений 6 парами входу RCA, 6 HDMI, 3 композитними та іншими. У його арсеналі 1 HDMI вихід, є також композитний вихід і на навушники 6.35 мм (Jack). У комплекті до ресивера передбачений пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру та попросив виконати ремонт ресивера Денон, у роботі якого виникли проблеми, а саме, на лівих каналах хрипить та занижений звук, при подачі звукового сигналу через HDMI починає прослуховуватися інтернет радіо (чути перешкоди). За його припущенням, несправність почала проявлятися після того, як підключили входи, коли ресивер був у включеному стані.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан цього ресивера від популярного виробника Денон досить хороший, у нього акуратний корпус (хоча є невеликі подряпини), про що можна судити з перших двох світлин. Після розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що ремонт ресивера Денон є максимально актуальним, оскільки через те, що підключали входи на гарячу (у включеному стані), спалили HDMI Board (HDMI PCB MP 7020-07049-020-0S), на якій розташована мікросхема DEVICES ADV3002.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки великому досвіду роботи та наявності спеціального ремонтного обладнання, плату HDMI Board (HDMI PCB MP 7020-07049-020-0S), що вийшла з ладу, вдалося відновити на компонентному рівні, тому її заміна не знадобилася. Несправність вдалося повністю усунути після того, як перепаяли згорілі елементи та пропаяли SMD монтаж. Після такого ремонту ресивера Денон його роботу перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру - звучання відмінної якості, воно більше не хрипить, жодних перешкод немає.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що складається в пропайці SMD монтажу, плати, що вийшла з ладу, коштував замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причина виникнення несправності в АВ-ресивері Денон очевидна. Це сталося внаслідок того, що користувач підключав входи HDMI на гарячу, тобто у включеному стані ресивера. Зрештою це призвело до того, що спалив плату HDMI Board, звідси й не якісний звук.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з AV-ресивером правильно! Більше не підключати входи HDMI на гарячу, інакше плата HDMI Board знову згорить, і не факт, що вдруге стане можливим її ремонт на компонентному рівні та не знадобиться її заміна, що значно вплине на кінцевій вартості ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.