Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

На екрані немає індикації, не завантажує диски Sony CMT-RB5, ремонт несправного музичного центру.

Закінчення ремонту: 28.11.2019
Замовлення №: 90785
✓ Пристрій, виробник, модель

Hi-Fi музичний центр Соні CMT-RB5 японської збірки, з вихідною потужністю 25 Ватт на канал, є тонокомпенсація по низах. Міні-система з CD-тюнером, лотком для завантаження компакт-дисків, а також з двома смуговими динаміками. У комплекті до музичного центру передбачено пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру надійшов несправний музичний центр, у якого на екрані немає індикації, проблеми з приводом CD (не завантажує та не читає диски), тому потрібний ремонт несправного музичного центру. Зі слів замовника, цей музичний центр експлуатується досить давно та інтенсивно, при цьому несправність виникла вперше, до цього він не розкривався та ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан музичного центру хороший, однак його корпус запилений та видно подряпини (див. світлини №1 та 2). Після його розбирання, що необхідно для того, щоб виконати діагностику та подальший ремонт несправного музичного центру, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі компоненти, як плати 1-679-694-23 CMK-P3X, 1-678-726-23 CMK- P3X, плата CMKI-P3X, інтегральна схема BA5974FP, плата 1-678-729-23 CMK-P3X LED PWB, оптична головка KSS 213D. Усередині за час експлуатації зібралося багато пилу, на світлині №3 видно, що всі деталі покриті рівномірним шаром пилу, а на решітці утворилася "шуба" з пилу. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшли механізм лотка, привід CD, несправність також у платі екрану, відповідно для ремонту несправного музичного центру є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такими несправностями ремонт полягав у наступному: виконано реставрацію механізму лотка (вироблення), зроблено глибоке чищення оптики (див. світлину №5), юстування приводу, замінено пасик. Також виконано чищення складових від пилу, що накопичився. Після ремонту несправного музичного центру індикація на екрані з'явилася, диски завантажуються та читаються, що добре видно на першій світлині.

✓ Загальна вартість ремонту

Реставрація механізму лотка, глибоке чищення оптики, юстування приводу, заміна пасика + чищення від пилу обійшлися клієнту 600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення несправності у цьому музичному центрі стала інтенсивна його експлуатація, що підтверджується виробленням механізму лотка, який цього разу вдалося відреставрувати. Крім того, через тривале використання всередині пристрою зібралася неприпустима кількість пилу, на деяких деталях, таких, як решітки, утворилася "шуба". Всі ці фактори призвели до того, що потрібен ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту рекомендовано поводитися з музичним центром максимально дбайливо, намагатися експлуатувати його не так інтенсивно, не допомагати лотку заїжджати та виїжджати. Оскільки модель вже досить стара, не факт, що при виникненні таких несправностей ще один ремонт виявиться рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.