Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

"Мурахи" на зображенні в Shivaki PDP-4210, діагностика несправності плазмового телевізора.

Закінчення ремонту: 05.11.2019
Замовлення №: 90278
✓ Пристрій, виробник, модель

Плазмовий телевізор японської збірки Шивакі PDP-4210, зібраний в 2008 році, наділений 42-дюймовою матрицею, роздільною здатністю 1024x768 пікселів, яскравістю 1 500 кд/м2 та контрастністю 10 000:1. Цей плазмовий телевізор із кутом огляду 160 градусів, у ньому використовується аналоговий TV-тюнер, а за якість стерео звуку несе відповідальність акустична система, що складається із двох динаміків загальною потужністю 14 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор разом із підставкою та пультом дистанційного керування надійшов до сервісного центру через те, що на зображенні з'явилися «мурахи» (хаотичні кольорові крапки). Замовник попросив, щоб спочатку була виконана діагностика несправності плазмового телевізора та лише потім, якщо виявиться можливим, ремонт. Від нього дізналися, що раніше він звертався до іншої майстерні, там після виконаної діагностики сказали, що несправність досить складна та необхідно міняти деталі, а оскільки такі запчастини вже не поставляються для цього телевізора, у ремонті відмовили.

✓ Діагностика сервісним центром

Будь-якій складності ремонту завжди передує діагностика несправності плазмового телевізора, і цей випадок не є винятком. Коли ввімкнули телевізор стало зрозуміло, що практично по всьому екрану численні дефекти у вигляді крапок, що світяться. На світлинах №1 та 2 добре видно, що багато дефектів зосереджено з правого боку екрана, а також вздовж усієї нижньої рамки. З лівого боку «мурах» трохи менше. Після розбирання плазмового телевізора та проведеної діагностики встановлено, що несправні такі модулі як Y-BUFFER LJ92-01495A, плата Main board SPW7.823.271B.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів Y-Main та Main Board SPW7.823.271B нам вдалося знайти необхідні оригінальні деталі з розбирання плазмових телевізорів схожих моделей та виконати заміну. Завдяки правильно виконаній діагностиці несправності плазмового телевізора та подальшому результативному ремонту, зображення на екрані відмінної якості, всі дефекти зникли, що добре видно на останній світлині.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модулів Y-Main та Main Board із заміною в них оригінальних деталей обійшовся 1700 грн., діагностика в цю ціну не увійшла.

✓ Причини несправності

В цьому випадку несправність, що виявилася у вигляді появи на екрані хаотичних кольорових крапок, викликана виходом з ладу таких модулів, як Y-Main та Main Board SPW7.823.271B, які в плазмовому телевізорі є одними з головних.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки дана модель плазмового телевізора вже досить застаріла, а тому відшукати до неї несправні деталі вкрай складно, замовника повідомлено про те, що наступний ремонт може виявитися нерентабельним. Щоб надалі знову не знадобилася діагностика та ремонт, рекомендовано поводитися з плазмовим телевізором максимально акуратно. Налаштування зображення, такі, як яскравість, контрастність, чіткість, насиченість та інші не виставляти на 100%, а залишити такими, як виставлені телемайстром (світлина №5).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.