Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Моргає червоний світлодіод та темний екран в Sony KD55X8509C, ремонт телевізора Соні 55 дюймів.

Закінчення ремонту: 14.01.2020
Замовлення №: 90374
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальний медіацентр Соні KD55X8509C, що працює під керуванням Операційної Системи Android TV, наділений широким спектром апаратного оснащення, має великий 55-дюймовий екран з роздільною здатністю UltraHD та підтримку 3D. Цей телевізор з бездротовими можливостями завдяки Wi-Fi, Bluetooth та NFC. До інших переваг моделі можна додати технологію збільшення роздільної здатності відео до 4K, наявність 5 цифрових тюнерів, можливість керування голосом/жестами. У телевізорі використовується потужний процесор 4K Processor X1, у нього є 4 роз'єми HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру, оскільки потрібен ремонт телевізора Соні 55 дюймів, у роботі якого виникли серйозні проблеми, а саме, моргає червоний світлодіод, однак екран темного кольору, зображення взагалі не видно. Від нього довідалися, що з моменту придбання телевізор ще не розкривали, тому що для ремонту не було підстав. Разом із телевізором замовник приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо у сервісному центрі зображення так і не з'явилося, екран залишався чорного кольору (добре видно на першій світлині). Перш ніж починати ремонт телевізора Соні 55 дюймів, необхідно було точно дізнатися, що стало причиною виникнення цієї несправності. Для цього проведено діагностику, за допомогою якої вдалося встановити, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшла материнська плата. Мало того, виконати її ремонт на компонентному рівні не надається можливим, тому ремонт телевізора Соні 55 дюймів може полягати лише в її заміні, що вплине на кінцеву вартість.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту телевізора Соні 55 дюймів знадобилася заміна плати Main 1-894-596-21 (panel SYV5541), на що замовник дав свою згоду. На світлинах №3 та 4 процес заміни нової материнської плати, а на останній світлині виразно видно, що після вищеописаного ремонту проблема повністю вирішена, зображення на 55-дюймовому екрані телевізора від відомого виробника Соні з'явилося, воно відмінної якості – яскраве, чітке, контрастне. На цей ремонт + нову деталь замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей дорогий ремонт, що полягав у заміні нової материнської плати (з урахуванням самої деталі) становив 6000 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку для складного та дорогого ремонту телевізора Соні 55 дюймів були всі підстави, оскільки проблема полягала в роботі материнської плати, у якої з ладу вийшов процесор (пробитий по живленню) та багато інших складових, відновлювати які не мало сенсу. Саме тому на великому 55-дюймовому екрані не було зображення, при цьому блимав червоний світлодіод.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконання ремонту замовника повідомлено про те, що після заміни нової материнської плати жодних подібних проблем у роботі телевізора Соні виникати не повинно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.