Мерехтить зображення, не регулюється яскравість в телевізорі LG 32LF653V, ремонт телевізорів ЛДЖІ.

Замовлення №: 
90446
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LED телевізор ЛДЖІ 32LF653V (LG), зібраний в 2016 році, з підтримкою функції Smart TV. Модель наділена матовим екраном з діагоналлю 32 дюйми, роздільна здатність якого складає 1920x1080 точок. Телевізор працює на платформі webOS 2.0 та потужного графічного процесора Triple XD, що відповідає за високоякісне зображення. Двоканальна акустична система, сумарна потужність якої 20 Вт доповнена технологією Virtual Surround Plus.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В телевізорі від відомого виробника ЛДЖІ на екрані мерехтить зображення, яскравість занадто темна та її неможливо відрегулювати (добре видно на світлині №1). З цієї причини потрібен ремонт телевізорів ЛДЖІ, оскільки використовувати його в такому стані максимально не комфортно.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконувати ремонт телевізорів ЛдЖІ, необхідно точно встановити першопричину несправності, для чого виконується діагностика. Після того, як телевізор розібрали, встановлено, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця LC320DUH (MG) (P1), динаміки EAB63650001 та EAB63650002 (6 Ом, 10 Вт), але несправність виникла в роботі блоку живлення E247691, який підлягав ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю, як ця, ремонт телевізорів ЛДЖІ полягав у відновленні блоку живлення, на якому перепаяно багато різних деталей, таких як конденсатори з різним маркуванням, резистори, діоди, виконана також заміна драйвера живлення. Після ремонту, на який видана гарантія, зображення більше не блимає, яскравість легко регулюється.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по заміні драйвера та перепайка багатьох деталей в блоці живлення телевізора ЛДЖІ коштував клієнту 1250 грн.

✓ Причини несправності: 

Цілком імовірно, що причиною виникнення вищеописаної несправності та виходу з ладу блока живлення стало те, що телевізор постійно використовувався на максимальній яскравості. Як результат знадобився складний та дорогий ремонт телевізорів ЛДЖІ.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібної проблеми в подальшому, замовнику рекомендовано використовувати ТБ ЛДЖІ не на максимальній яскравості, іншими словами при перегляді улюблених телепередач яскравість навмисне трохи збавляти.

ремонт телевізора LG 32LF653V
ремонт телевізора LG 32LF653V
ремонт телевізора LG 32LF653V

Коментувати