Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджено матрицю телевізора Philips 40PFT6510, діагностика телевізорів Philips.

Закінчення ремонту: 10.12.2019
Замовлення №: 90678
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК телевізор Філіпс 40PFT6510/12 (Philips) зібраний у Польщі в липні 2015 року, наділений стильним елегантним корпусом білого кольору. У моделі, яка працює на базі ОС Android, використовується потужний процесор Perfect Pixel HD та фонова підсвітка Ambilight, внаслідок чого гарантується чудова якість зображення. Телевізор з широким спектром портів та роз'ємів, включаючи 4 HDMI, 3 USB, SCART (RGB/CVBS), роз'єм для антени IEC75, аудіовхід (DVI), Ethernet-LAN RJ-45, цифровий аудіовиход (оптичний), вихід для навушників та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі через неакуратне поводження пробито матрицю, на ній з'явилися різного роду механічні пошкодження. Замовник звернувся до нашого сервісного центру, щоб була виконана діагностика телевізорів Philips та визначена ціна ремонту. На прийманні він пояснив, що телевізор використовується у вітальні, а оскільки має корпус сріблясто-білого кольору, дуже поєднується з дизайном кімнати. При цьому ціна питання все ж таки визначає актуальність, тому тільки після діагностики телевізора зможе точно вирішити, виконувати заміну чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що в телевізорі біля нижньої рамки ліворуч, найімовірніше якимось гострим предметом пробита матриця та в цьому місці з'явилася дірочка. Тут же кілька тріщин та велика кількість вертикальних стовпців різного кольору. Внизу короткі горизонтальні лінії білого кольору. Від заставки Android залишилася світитися лише остання буква «d», ліворуч від якої невелика синя вертикальна смужка. Всі ці дефекти добре видно на 3 перших світлинах. Виконана діагностика телевізорів Philips показала, що ціна ремонту набагато нижча за новий телевізор, тому замовник дав згоду на його виконання.

✓ Ремонт сервісним центром

Заміна нової матриці в телевізорі від відомого та популярного виробника Philips стала можливою лише після того, як нам вдалося замовити та купити нову ідентичну панель. Її встановили з усіма наступними налаштуваннями замість тієї, що розбита. Це стало можливим завдяки правильно виконаній діагностиці телевізорів Philips. На останній світлині видно, що після ремонту зображення на екрані чудової якості. Також в умовах сервісного центру перевірено звук у телевізорі, його роботу від дистанційного пульта.

✓ Загальна вартість ремонту

У цьому випадку діагностика безплатна, клієнт заплатив 7000 грн. за нову матрицю та її встановлення.

✓ Причини несправності

Навіть незначна механічна дія на матрицю сучасного телевізора, яка за своєю конструкцією дуже тонка, може назавжди вивести її з ладу. Більш того, ця деталь будь-якого телевізора, і Philips не виняток, не підлягає ремонту, тому потрібна її дорога заміна цілком, що повністю підтверджує цей випадок.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що завдяки виконаній діагностиці було з'ясовано, що всі складові (модулі) телевізора повністю справні, а оскільки ще й поміняли нову матрицю, цей стильний телевізор Philips зможе пропрацювати ще досить тривалий час, якщо з ним правильно поводитися. Бережіть матрицю від ударів, сильних натискань, падінь!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.