Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджена матриця у телевізорі Philips 32PFS6402, заміна у телевізорі Філіпс матриці.

Закінчення ремонту: 28.03.2020
Замовлення №: 00109
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LCD телевізор з LED підсвіткою Філіпс 32PFS6402, зібраний у 2017 році (Польща), наділений компактними розмірами та гарним функціоналом. Модель з функціональністю Smart TV (ОС Android 5.1), орієнтована на перегляд як цифрового, так і аналогового телеефіру. Телевізор з максимальною яскравістю 300 кд/м2 та роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Він сумісний із настінними кронштейнами стандарту VESA 100х100 мм. Завдяки гарному набору роз'ємів, включаючи 4 HDMI, 3 USB 2.0 та інші, цей телевізор може використовуватися як домашній розважальний центр. Два вбудовані динаміки по 8 Вт кожен відповідають за високу якість звуку.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі після падіння зі стіни дуже сильно пошкоджено матрицю, на ній багато різних механічних дефектів. З цієї причини замовник хоче, щоб була виконана заміна у телевізорі Філіпс матриці. З його слів це пов'язано з тим, що телевізор практично новий (пропрацював всього неповних 3 роки). До того ж модель польської збірки, що також для нього дуже важливо. Також від нього дізналися, що телевізор зірвався зі стіни, коли всі були на роботі, тому, як саме це сталося, він не бачив. У цьому випадку заміна у телевізорі Філіпс матриці можлива, тому його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що пошкодження на матриці дуже серйозні. У верхньому лівому кутку утворився досить великий скол та багато дрібних тріщин у різні боки. У цьому місці ще кілька кругових тріщин, між якими численні різноколірні вертикальні смуги різної довжини. Біля лівої бічної рамки «сітка» із тріщин. Ще одна довга тріщина пройшла вздовж всієї верхньої рамки, вона більше схожа на пунктирну та темно-сірого кольору. Від цієї тріщини вгору кольорові стовпці. Декілька кольорових пунктирних смуг проходять через всю матрицю. Посередині з'явився прямокутний стовпець, що складається із різного кольору смуг, включаючи білий. Внизу світиться заставка Філіпс. Діагностика показала, що при падінні рамка та внутрішні складові телевізора не постраждали. Виходячи з цього, необхідно виконати лише заміну у телевізорі Філіпс матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили та купили нову оригінальну матрицю для цього телевізора Філіпс. Після її отримання вона встановлена замість тієї, що розбита. Згодом виконано всі необхідні налаштування. На останній світлині видно, що після результативної заміни у телевізорі Філіпс матриці він повністю у робочому стані. Зображення на екрані гарної якості, всі функції та програми працюють. На нову матрицю та ремонт з її встановлення замовнику видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За придбану матрицю, демонтаж розбитої та встановлення нової з наступними налаштуваннями клієнт заплатив 4000 грн.

✓ Причини несправності

Така проблема, коли сучасний телевізор, чи то Філіпс, LG, Samsung чи будь-який інший, не правильно закріплений на стіні, внаслідок чого падає на підлогу, є досить поширеною. У цьому конкретному випадку саме цей фактор став причиною того, що був потрібний складний та дорогий ремонт із заміни матриці. Через падіння з висоти на екрані з'явилися численні механічні пошкодження, тому перегляд телевізора став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Якщо після заміни в цьому телевізорі нової матриці він планується знову бути розміщеним на стіні, рекомендовано врахувати всі нюанси щодо його правильної установки. Максимально уважно розрахувати кріплення по вазі телевізора, що становить 5.63 кг без підставки. Якщо немає впевненості у самостійних діях, найкраще рішення у цій ситуації скористатися послугами фахівця.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.