Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджена матриця у Philips 40PFT4319, чи можна купити та замінити екран у телевізорі.

Закінчення ремонту: 07.04.2020
Замовлення №: 00194
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Філіпс 40PFT4319/12, зібраний у Польщі у жовтні 2014 року, наділений лаконічним стильним зовнішнім виглядом. Модель з 40-дюймовим екраном оснащена технологіями Digital Crystal Clear та Perfect Motion Rate 100 Гц. Телевізор може безпосередньо відтворювати різноманітний мультимедійний контент з плеєрів, цифрових камер, а також інших USB пристроїв. Для максимально зручного підключення та управління модель має два роз'єми HDMI з функцією EasyLink. Поряд із якісним зображенням у телевізора непогана якість звучання, за яку відповідають два динаміки по 5 Ватт кожен + технологія об'ємного звучання Incredible Surround.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру з питанням, чи можна купити та замінити екран у телевізорі, який розбитий. В сервісному центрі він розповів, що по телевізору діти вдарили під час гри. Зробити це було зовсім не складно, оскільки телевізор на рідній підставці використовується досить низько, а саме у спеціальній ніші меблів. Від нього також дізналися, що телевізор купили 6 років тому та за час експлуатації несправність сталася вперше, тому раніше його ще не розкривали. Відразу після удару зображення на екрані повністю зникло.

✓ Діагностика сервісним центром

На запитання, чи можна купити та замінити екран у телевізорі, у нас однозначна відповідь – можна. Коли телевізор увімкнули, зображення справді не було. Удар по екрану припав біля верхньої рамки ліворуч від центру. У цьому місці утворився досить великий скол та «сітка» з дрібних тріщин. Ще кілька тонких тріщин пройшли через весь екран. Між тріщинами багато різнокольорових вертикальних смуг різної довжини. У верхньому лівому кутку невелика пляма білого кольору. Внизу залишилася світитися заставка «Немає сигналу». Описані дефекти добре видно на перших двох світлинах. Після розбирання телевізора (див. світлину №3) та проведеної діагностики вдалося встановити, що заміні підлягає лише матриця, решта складових у робочому стані.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми зуміли замовити та купити необхідну нову матрицю для цього телевізора. Згодом виконано результативну заміну розбитого екрана з виконанням усіх необхідних налаштувань. На останній світлині телевізор після ремонту, він виглядає як новий, зображення відмінної якості. Це гарне підтвердження того, чи можна купити та замінити LED екран у телевізорі. На нову панель TPV TPT400LA-J6PE1 та ремонт з її встановлення замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нового екрану TPT400LA-J6PE1 (з урахуванням його вартості) + налаштування зображення обійшовся замовнику 5800 грн.

✓ Причини несправності

Те, що через удар по екрану телевізор повністю вийшов з ладу, цілком закономірно, адже він за своєю конструкцією дуже тонкий, тому вразливий. Навіть незначний механічний вплив стане причиною появи на матриці різного роду дефектів. У цьому разі удар був досить сильним, оскільки з'явився великий скол, тріщини та інші дефекти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб відремонтований телевізор зміг працювати тривалий час без ремонту, поводитися з ним потрібно максимально дбайливо. Насамперед це стосується нового екрану, який цього разу вдалося купити та замінити. Оскільки телевізор експлуатується досить тривалий час, не факт, що якщо екран знову буде розбитий, нам вдасться знайти необхідну модель матриці для заміни. Також замовника повідомлено про те, що ця модель телевізора з можливістю настінного монтажу з використанням VESA кронштейнів 200x200 мм. Тому, поки маленькі діти, можливо, має сенс розміщення його на стіні.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.