Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічні дефекти на матриці телевізора LG 27MT93V, як замінити матрицю на телевізорі.

Закінчення ремонту: 06.07.2019
Замовлення №: 90103
✓ Пристрій, виробник, модель

27-дюймовий 3D LED телевізор ЕЛДЖІ 27MT93V, який зібраний в Польщі в 2013 році, доповнений функцією SMART TV та має всі необхідні інтерфейсии підключення, такі як 3хHDMI, 2хUSB 2.0, LAN, Wi-Fi та ін. Аудіосистема моделі представлена у вигляді двох динаміків сумарною потужністю 14 Вт. Їх головним «плюсом» є підтримка технології об'ємного звучання Virtual Surround plus.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми знаємо як замінити матрицю на телевізорі, він прийнятий в роботу. У нього розбита матриця, з'явилися різного роду механічні дефекти, тому в даному випадку можливо тільки її замінити. Зі слів замовника дізналися, що діти під час гри чимось вдарили по матриці, а оскільки телевізор у цей час був включеним, на екрані відразу проявилися всі вади. Він відразу ж його вимкнув та більше вже не включав, оскільки вирішив самостійно нічого не робити. Разом з телевізором замовник приніс блок живлення (без мережевого шнура).

✓ Діагностика сервісним центром

Удар був в правий нижній кут, де з'явилися дві досить глибокі тріщини. З цього ж боку велика біла пляма та кілька стовпців білого кольору. По всій матриці численні вертикальні та горизонтальні різнокольорові смуги різної ширини. Крім того, залишилася видимою заставка, котра двоїться (див. світлину №1 і 2). Оскільки замінити матрицю на телевізорі - це достатньо складний ремонт, ним займалися досвідчені телемайстри.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити та купити нову 3D матрицю, яка повністю підійшла за всіма технічними характеристиками. Після її отримання демонтована розбита панель, після цього нам вдалося її замінити на нову з усіма подальшими налаштуваннями. Оскільки замінити РК матрицю на телевізорі ми змогли максимально результативно, при правильній експлуатації він пропрацює ще тривалий час.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт по заміні нової матриці на телевізорі, на яку видано гарантію, коштував 3900 грн. 

✓ Причини несправності

Замінити розбиту панель в сучасному телевізорі - це складний та дорогий ремонт, що вимагає відповідного обладнання і великого досвіду роботи. Оскільки на екрані з'явилася тріщина та інші пошкодження, очевидно, що по ній був механічний вплив, а саме удар, від якого вона повністю вийшла з ладу, тому є не придатною для використання. В результаті її довелося замінити, що зажадало від замовника певних фінансових вкладень.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано максимально акуратно поводитися з відремонтованим телевізором, намагатися уникати будь-яких контактів з новою матрицею. Оскільки в будинку є маленькі діти, можливо краще розмістити телевізор вище на стіні. Якщо матрицю розіб'ють ще раз, не факт, що замінити її буде рентабельно, оскільки такий складний ремонт вже виконувався.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.