Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ледве видно зображення на екрані телевізора LG 42LB582V, ремонт підсвітки в телевізорі.

Закінчення ремонту: 02.08.2019
Замовлення №: 90495
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор ЛГ 42LB582V (LG), що зібраний в 2014 році з LED підсвіткою, наділений 42-дюймовою матрицею. Акустика телевізора включає два 10-ватних динаміка з технологією Virtual Surround Plus. Функціонал моделі представлений аналоговим та цифровим (DVB-T2/С/S2) тюнерами, слотом CI +, телегід (EPG) та телетекстом. Модель з наявністю функції Smart TV.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки, темний екран, зображення на екрані ледве видно, з такою проблемою його доставили в наш сервісний центр. Дані «симптоми» вказують на те, що необхідний ремонт підсвітки в телевізорі, однак так це чи ні, повинно бути підтверджено діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Телемастер розібрав телевізор, зняв світлофільтри, розсіювач та дізнався, що дана модель наділена підсвіткою, що складається з чотирьох планок, і на кожній з них знаходиться по 8 світлодіодів. Протестувавши всі 32 SMD LED світлодіоди, телемайстер дізнався, що на кожній планці по одному або по два згорілих світлодіода (дивитися світлину №2), тому немає сенсу виконувати ремонт підсвітки в телевізорі з перепайкой кожного з них. Виходячи з цього вирішили замовити цілу підсвітку.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт підсвітки в телевізорі полягав у заміні комплекту підсвітки LC420DUE (FG) (A4) в ліхтарі матриці. Після вищеописаного результативного ремонту підсвітки в телевізорі якість зображення відмінна по всьому периметру. На даний ремонт замовнику дана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Новий комплект оригінальної підсвітки для телевізора, разом із заміною в загальній вартості ремонту обійшовся в 2200 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з практики, ремонт LED підсвітки в РК телевізорі винонується досить часто. Причин тому може бути декілька, наприклад, компанія навмисно змушує її працювати на піку своїх параметрів, що призводить до прискореного вигоряння світлодіодів. Також рекомендується не використовувати телевізор на максимальній яскравості, оскільки це теж з часом призведе до ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки в телевізорі повністю замінений комплект підсвітки, телевізор при правильній експлуатації зможе пропрацювати досить тривалий час, якщо при перегляді телепередач в меню екрана трохи зменшити яскравість, що ніяк не відіб'ється на якості зображення. Про це поінформували замовника.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.