Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ледве світить підсвітка, зображення погано видно в LG 32LF5800, ремонт фронтальної підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 05.10.2019
Замовлення №: 90661
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор ЕЛДЖІ 32LF5800, зібраний у квітні 2016 року, наділений 32-дюймовою IPS матрицею з роздільною здатністю Full HD та фронтальною LED підсвіткою. Цей "розумний" телевізор працює на базі операційної системи Netcast, відкриваючи користувачам широкий спектр мультимедійних розваг. Завдяки гарному набору роз'ємів, включаючи три HDMI, до телевізора можна підключати будь-яку додаткову техніку.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі ледве світить підсвітка, зображення погано видно (екран темного кольору). З такими «симптомами» імовірно знадобиться ремонт фронтальної підсвітки телевізора, про що можна буде стверджувати після виконаної діагностики. Від замовника дізналися, що телевізор експлуатувався досить інтенсивно, він в увімкненому стані практично цілий день, але до цього все було добре, а оскільки вийшов з ладу вперше, ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що фронтальна підсвітка даного телевізора налічує три стрінги, на кожній з яких знаходиться по 6 світлодіодів. Протестувавши кожен окремий світлодіод з'ясували, що на кожній планці по одному або по два світлодіоду, що згорів або вже догорає, тому замовник повідомлений про те, що ремонт фронтальної підсвітки телевізора буде набагато вигідніше, якщо її поміняти повністю, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили новий комплект фронтальної підсвітки, що складається з трьох планок 32 DRT 3.0 REV 0.9 та після її отримання виконали ремонт по заміні (видно на останній світлині). Після такого ремонту фронтальної підсвітки телевізора зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості. На ремонт + нові планки підсвітки дана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни фронтальної LED підсвітки (поміняли 3 нові планки) обійшовся замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, головною причиною виходу з ладу даного телевізора стала його інтенсивна експлуатація протягом декількох років, про що ми дізналися безпосередньо від замовника. Крім того, він використовувався на максимальній яскравості, що також негативно вплинуло на роботу підсвітки, яке в даній моделі є фронтальною.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендації щодо подальшого використання телевізора після ремонту стосувалися наступного: при можливості не залишати телевізор увімкненим, якщо не планується його перегляд. Також є сенс знизити в налаштуваннях яскравість, що аж ніяк не відобразиться на якості зображення, однак позитивно позначиться на роботі фронтальної LED підсвітки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.