Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Іскрить при роботі НВЧ, з'явився запах у Samsung CE2727R, терміновий ремонт мікрохвильових печей.

Закінчення ремонту: 19.03.2020
Замовлення №: 00171
✓ Пристрій, виробник, модель

Окрема мікрохвильова піч з кварцовим грилем Samsung CE2727R потужністю мікрохвиль 850 Вт та грилю 1100 Вт. Модель має 7 рівнів потужності, механічний тип керування та підсвітку камери. Внутрішній об'єм мікрохвильової печі становить 20 літрів, з біокерамічним покриттям. До інших особливостей моделі можна віднести наявність таймера, режим розморожування та автоматичне приготування. У ній використовується система рівномірного розподілу мікрохвиль С.Т.Р.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, що звернувся до нашого сервісного центру, потрібен терміновий ремонт мікрохвильових печей, у роботі якої виникли проблеми. А саме, іскрить при роботі НВЧ, з'явився не характерний запах. Від нього дізналися, що мікрохвильова піч використовується дуже часто, в основному для того, щоб розігрівати вже готові страви. За весь час експлуатації вона вийшла з ладу вперше, тому раніше її ще не розкривали й не ремонтували. Замовник попросив відремонтувати пристрій якнайшвидше, оскільки звикли розігрівати їжу саме в мікрохвильовій печі, що дуже зручно.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що зовнішній стан мікрохвильової печі добрий, у неї акуратний, без будь-яких механічних пошкоджень корпус білого кольору. При цьому всередині вона дуже зажирена, слюдяна пластина прогоріла, відповідно, потрібна її заміна. Перш ніж виконувати терміновий ремонт мікрохвильових печей була проведена діагностика, за допомогою якої встановлено, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги.

✓ Ремонт сервісним центром

Терміновий ремонт мікрохвильових печей з такою несправністю полягав у відновленні працездатності високовольтних ланцюгів, заміні слюди 110-115 мм (видно на світлині 3). На останньому фото мікрохвильова піч з новою слюдяною пластиною. Також почистили хвилевод від жиру, що скупчився, й камери біля вікна. Після такого ремонту, який виконали у терміновому порядку, несправність повністю усунена, нагрівання виконується добре, запах зник (роботу мікрохвильової печі перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру). На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За терміновий ремонт високовольтних ланцюгів, заміну нової слюдяної платини та чистку мікрохвильової печі від жиру клієнт заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

Причин, з яких дана мікрохвильова піч погано працювала, кілька. По-перше, несправними виявилися високовольтні ланцюги. Крім того, сильно прогоріла слюдяна пластина, яка підлягала заміні. Поряд з цим, внутрішня духовка мікрохвильової печі була дуже сильно зажирена, що також негативно позначається на роботі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого термінового ремонту мікрохвильових печей за умови правильної подальшої експлуатації вона зможе працювати ще досить довгий час. Рекомендації для замовника, стосувалися того, що після кожного приготування страв або їх розігріву необхідно обов'язково провітрювати внутрішню духовку. Періодично мікрохвильовку доглядати, вчасно чистити, не допускати, щоб на стінках і слюдяній пластині збирався жир й частинки їжі. Для розігріву їжі використовувати кришку, яку можна придбати у спеціалізованих магазинах!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.