Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Іскрить при роботі НВЧ, немає підсвітки в мікрохвильовій печі LG MC-805AR, полагодити мікрохвильовку.

Закінчення ремонту: 05.11.2019
Замовлення №: 90722
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильовка з конвекцією та грилем ЛГ MC-805AR з сенсорним типом управління, потужністю мікрохвиль 850 Вт та об'ємом внутрішньої духовки 30 літрів. Ця модель з антибактеріальним покриттям, режимом розморожування та РК дисплеєм, наділена такими додатковими функціями, як цифрове налаштування, режим автоматичного смаження, 8 режимів авто приготування, швидкий старт, регулювання більше/менше, приготування піци.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив полагодити мікрохвильовку, оскільки з його слів під час роботи НВЧ вона сильно іскрить, також немає підсвітки внутрішньої духовки. Оскільки він не розуміється на цій кухонній побутовій техніці, тому самостійно не став нічого робити, а відразу ж після виявлення несправності звернувся за допомогою.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що мікрохвильовка виглядає досить добре, у неї акуратний, не забруднений корпус, написи не стерті та добре читальні. Внутрішня духовка також не забруднена та не зажирена (див. світлину №4). Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується магнетрон LG 2M214 39F. Виконавши діагностику, з'ясувалося, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги, дуже сильно прогоріла слюдяна пластина, а також згоріла лампочка (видно на світлині №5). З перерахованими вище несправностями полагодити мікрохвильовку можливо.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми полагодили мікрохвильовку, для чого довелося відновити високовольтні ланцюги. Також виконана заміна слюди 170мм*110мм та нової лампочки для НВЧ печі Samsung 4713-001524 20W (добре видно на світлині №3). Це дозволило повністю усунути усі заявлені несправності. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення високовольтних ланцюгів, чищення ВЧ хвилеводу, заміни слюдяної пластини та лампочки коштував замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Оскільки з ладу вийшли високовольтні ланцюги та дуже сильно прогоріла слюдяна пластина, яка захищає важливі частини мікрохвильовки від попадання жиру, та завдяки якій мікрохвилі в НВЧ розподіляються максимально рівномірно, з'явилося іскріння під час роботи. Через лампочку, що перегоріла, не було підсвітки.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику дані роз'яснення та рекомендації, як уникнути надалі прогорання слюди, головною причиною чого є попадання на неї бризок жиру та продуктів. Краплі жиру, що потрапляють на слюду, починають поглинати випромінювану НВЧ енергію, а нагріваючись, викликають іскріння між пластиною та антеною магнетрону. Щоб цього уникнути, при приготуванні або розігріванні страв можна використовувати спеціальну кришку, що продається у спеціалізованих магазинах. Також, щоб уникнути ремонту, мікрохвильовку після використання необхідно провітрювати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.