Іскрить при роботі НВЧ, немає підсвітки в мікрохвильовій печі LG MC-805AR, полагодити мікрохвильовку.
Мікрохвильовка з конвекцією та грилем ЛГ MC-805AR з сенсорним типом управління, потужністю мікрохвиль 850 Вт та об'ємом внутрішньої духовки 30 літрів. Ця модель з антибактеріальним покриттям, режимом розморожування та РК дисплеєм, наділена такими додатковими функціями, як цифрове налаштування, режим автоматичного смаження, 8 режимів авто приготування, швидкий старт, регулювання більше/менше, приготування піци.
Замовник попросив полагодити мікрохвильовку, оскільки з його слів під час роботи НВЧ вона сильно іскрить, також немає підсвітки внутрішньої духовки. Оскільки він не розуміється на цій кухонній побутовій техніці, тому самостійно не став нічого робити, а відразу ж після виявлення несправності звернувся за допомогою.
На світлині №1 видно, що мікрохвильовка виглядає досить добре, у неї акуратний, не забруднений корпус, написи не стерті та добре читальні. Внутрішня духовка також не забруднена та не зажирена (див. світлину №4). Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується магнетрон LG 2M214 39F. Виконавши діагностику, з'ясувалося, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги, дуже сильно прогоріла слюдяна пластина, а також згоріла лампочка (видно на світлині №5). З перерахованими вище несправностями полагодити мікрохвильовку можливо.
Ми полагодили мікрохвильовку, для чого довелося відновити високовольтні ланцюги. Також виконана заміна слюди 170мм*110мм та нової лампочки для НВЧ печі Samsung 4713-001524 20W (добре видно на світлині №3). Це дозволило повністю усунути усі заявлені несправності. На цей ремонт замовнику видано гарантію.
Ремонт з відновлення високовольтних ланцюгів, чищення ВЧ хвилеводу, заміни слюдяної пластини та лампочки коштував замовнику 500 грн.
Оскільки з ладу вийшли високовольтні ланцюги та дуже сильно прогоріла слюдяна пластина, яка захищає важливі частини мікрохвильовки від попадання жиру, та завдяки якій мікрохвилі в НВЧ розподіляються максимально рівномірно, з'явилося іскріння під час роботи. Через лампочку, що перегоріла, не було підсвітки.
Після результативного ремонту замовнику дані роз'яснення та рекомендації, як уникнути надалі прогорання слюди, головною причиною чого є попадання на неї бризок жиру та продуктів. Краплі жиру, що потрапляють на слюду, починають поглинати випромінювану НВЧ енергію, а нагріваючись, викликають іскріння між пластиною та антеною магнетрону. Щоб цього уникнути, при приготуванні або розігріванні страв можна використовувати спеціальну кришку, що продається у спеціалізованих магазинах. Також, щоб уникнути ремонту, мікрохвильовку після використання необхідно провітрювати.
Коментувати