Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Іскріть при роботі НВЧ мікрохвильова піч LG MS2022D, замінити слюду в мікрохвильовій печі.

Закінчення ремонту: 15.02.2020
Замовлення №: 00070
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч без гриля ЛЖ MS2022D досить проста у повсякденному використанні, вона наділена об'ємом 20 літрів та потужністю НВЧ 700 Вт. Має механічне управління, за допомогою якого користувач легко може вибирати необхідні рівні потужності для різних процесів приготування. Для відкриття дверцят передбачена відкидна клавіша. Модель має якісний поворотний стіл діаметром 245 мм, в ній використовується сучасна технологія рівномірного розподілу тепла i-Wave, заснована на тому, що мікрохвилі поширюються по спіралі, гарантуючи глибоке та максимально рівномірне проникнення тепла не тільки по центру страви, але й по його краях.

✓ Заявлена несправність замовником

У мікрохвильовій печі, яка надійшла в наш сервісний центр іскрить при роботі НВЧ. З розповіді замовника стало зрозуміло, що мікрохвильова піч використовувалася досить інтенсивно, в основному для розігріву готових страв, але без спеціальної кришки, тому траплялося, що на стінках залишалися частинки їжі та жиру, який відразу ж протирали. Користувач попросив замінити слюду у мікрохвильовій печі, яка прогоріла, а також перевірити, щоб більше не іскрило в камері.

✓ Діагностика сервісним центром
На першій світлині добре видно, що мікрохвильова піч у хорошому стані, має акуратний корпус білого кольору. Внутрішня духовка також чиста та не зажирена, що підтверджує світлина №3. В цьому випадку обов'язково необхідно замінити слюду в мікрохвильовій печі, оскільки вона досить сильно прогоріла, іншими словами, на її поверхні з'явилися темні плями від слідів нагару (видно на світлині №2). Після того, яку НВЧ піч розібрали та провели діагностику з'ясували, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги, потрібне чищення НВЧ хвилеводу.
✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано заміну слюди для мікрохвильової печі LG (добре видно на світлинах №3 та 4), відновлено високовольтні ланцюги, зроблено чищення НВЧ хвилеводу - металевих трубок, призначених для передачі енергії електромагнітних хвиль НВЧ. Після заміни слюди у мікрохвильовій печі її робота перевірена в умовах сервісного центру, іскріння немає, вона повністю у робочому стані. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни слюди для захисту магнетрона та чищення НВЧ хвилеводу обійшлися замовнику в 300 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що під час роботи з'являлися іскри, пов'язано з тим, що прогоріла слюдяна пластина, яка необхідна для захисту електроніки мікрохвильової печі від потрапляння їжі та вологи. Як правило, слюда прогорає через попадання на неї бризок від продуктів, що готуються або розігріваються. Після того, як пластина досить сильно забруднюється, починають виникати іскри між захисною кришкою та антеною магнетрона. Іншою причиною появи такої проблеми може стати експлуатація мікрохвильової печі з малим обсягом продуктів (менш як 100 грамів). Коли пристрій працює в холосту, через підвищену напруженість електричного поля на поверхні слюдяної пластини починають відбуватися пробої, які будуть збільшуватися при подальшій експлуатації, в результаті вона прогоряє.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як ми змогли результативно замінити слюду в цій мікрохвильовій печі, рекомендовано готувати або розігрівати страви під спеціальною кришкою, яку можна придбати у відділах супермаркетів, де продаються мікрохвильові печі. Якщо цього не робити, згодом подібна несправність повториться знову. Після приготування страв мікрохвильову піч в обов'язковому порядку провітрювати! Використовувати посуд, який призначений для мікрохвильових печей (без металевих візерунків).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.