Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Інверсія кольору на матриці телевізора LG 42LN613V, ремонт екрану телевізора LG.

Закінчення ремонту: 19.06.2019
Замовлення №: 90335
✓ Пристрій, виробник, модель

LED телевізор ЕЛЖІ 42LN613V (LG), зібраний в 2013 році, наділений 42-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920x1080 точок. До особливостей моделі можна віднести наявність функції Smart TV, бездротового інтерфейсу Wi-Fi. Користувач має можливість отримувати доступ до медіа контенту з комп'ютера, ноутбука або смартфона за допомогою Smart Share, при цьому будь-який пристрій USB або DLNA буде виступати в ролі джерела даних.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов в нашу майстерню з м. Ірпінь з проблемою - на екрані інверсія кольору, іншими словами, як в даному конкретному випадку, на екрані можуть з'являтися відтінки зеленого, що переходять в рожевий і червоний колір. За словами замовника, дана несправність почала проявлятися після того, як телевізор залили апельсиновим соком. Як показує багаторічний досвід роботи, з такою проблемою доведеться виконувати ремонт екрану телевізора LG.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що кольори на екрані дійсно сильно змінені, особливо це сильно проявляється вздовж нижньої рамки, де колір повинен бути бордовим, однак він змінився і став від світло зеленого до темно зеленого, що переходить в червоний. У лівому верхньому кутку під написом «Немає сигналу» велика овальне пляма чорного кольору (добре видно на світлині №1, 2, 3). Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що ремонт екрану телевізора LG неминучий, оскільки апельсиновий сік потрапив під рамку матриці і пошкодив деякі її елементи, які відновленню не підлягають.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання результативного ремонту екрану LED телевізора LG довелося замовляти і міняти ті елементи матриці, які повністю вийшли з ладу через контакт з солодкою рідиною (в даному випадку, соком) і які ремонту на компонентному рівні не підлягали. На останній світлині добре видно, що проблема повністю вирішена, кольори на екрані такі, якими мають бути, замість зелених відтінків, зображення тепер бордового кольору. Плями під написом "Немає сигналу" більше немає, оскільки тепер вона на рівномірному чорному тлі, а рамка, яка була зеленого кольору з червоною окантовкою, стала бордовою (дивитися світлини №4 та 5).

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт по заміні нових елементів матриці обійшовся замовнику 3200 грн.

✓ Причини несправності

Причина, яка привела до такого складного і дорогого ремонту, очевидна. Це неакуратна експлуатація сучасного телевізора, а саме залиття тонкої матриці апельсиновим соком, що стало приводом виходу з ладу її дорогих компонентів, які підлягають виключно заміні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано надалі ставитися до телевізора максимально дбайливо, особливо це стосується матриці (екрану) - не заливати її, не протирати мокрою ганчіркою, берегти від інших механічних впливів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.