Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Хрип звуку, погано працюють кнопки управління в Ducati Corse, вартість ремонту аудіотехніки.

Закінчення ремонту: 19.07.2019
Замовлення №: 90152
✓ Пристрій, виробник, модель

Портативна CD магнітола Дукаті Corse наділена досить оригінальним дизайном, у неї чорний корпус, який відмінно поєднується з яскраво червоними вставками в стилістику цього бренду в автоспорті. Аудіотехніка зі зручним управлінням, яке виконується кнопками, розташованими на корпусі. Вся необхідна інформація відображається на невеликому екрані.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця аудіотехніка надійшла в сервісну майстерню із заявленою несправністю - з'явився хрип звуку, після фарбування корпусу не працює половина кнопок управління. З такою несправністю вартість ремонту аудіотехніки може бути визначена тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан аудіотехніки нормальний, однак після того, як її розібрали, з'ясувалося, що утворилися сухі пайки, здулися ємності. Крім того, не закривається CD кришка (відсутній фіксатор, зламаний штир). В ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшли основна плата та плата управління LPC54_MCS. Виходячи з цього, вартість ремонту аудіотехніки буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили працездатність плат, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, в число яких входять конденсатор 1000мкФ 25в, 4700 25в та інші. Також зробили чистку. Після ремонту звук більше не хрипить, кнопки працюють нормально. Завдяки тому, що модулі вдалося відремонтувати на компонентному рівні, вартість значно нижча за ту, якби довелося їх міняти. З вартістю ремонту аудіотехніки, на який видана гарантія, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту даної аудіотехніки, куди увійшло відновлення двох плат з перепайкою багатьох деталей склала 400 грн.

✓ Причини несправності

Причини виникнення цієї несправністі, очевидні. По-перше, з ладу вийшли дві основні плати даного CD магнітофона. По-друге, через некоректно виконане фарбування корпусу, перестала працювати половина кнопок. Не акуратне поводження з аудіотехнікою призвело до того, що не закривається CD кришка. В даному випадку вартість усунення всіх цих проблем виявилася не високою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику вказані всі проблеми, за якими виникла поломка, а також надано рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації магнітофона. Якщо їх не виконувати, вартість повторного ремонту може виявитися значно вищою, і не факт, що ремонт взагалі може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.