Гул у динаміці (фон 100 Герц) у сабвуфері TAGA VIGOR SW-8, послуги з ремонту сабвуферів.

Замовлення №: 
90835
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Активний сабвуфер Тага Harmony VIGOR SW-8, зібраний в Китаї, може буде встановлений на підлозі, у нього провідне підключення. Модель наділена потужністю 90 Вт (пікова 250 Вт), частотним діапазоном 34-150 Гц та діаметром НЧ дифузора 8 дюймів. Завдяки вдосконаленому драйверу сабвуфера з розширеним відхиленням від конуса забезпечується відмінна потужність та наднизькі спотворення при будь-яких рівнях гучності. Матеріал корпусу сабвуфера – дерево.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Оскільки ми надаємо послуги з ремонту сабвуферів, довідалися від замовника, що під час експлуатації з'являється сильний гул у динаміці (фон 100 Герц), що дуже заважає. Разом із сабвуфером він приніс лише плату, яку самі зняли, але не паяли (добре видно на світлині №3).

✓ Діагностика сервісним центром: 

Загальний стан сабвуфера задовільний, до нас його самостійно розкривали та принесли у такому розібраному вигляді до сервісного центру, без корпусу, без гвинтів, лише із задньою панеллю (видно на світлині №2). У ході проведеної діагностики з'ясувалося, що для надання послуг з ремонту сабвуферів є всі підстави, оскільки вийшов з ладу модуль живлення, на якому погоріли електролітичні конденсатори.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю послуги з ремонту сабвуферів полягали в наступному: для відновлення працездатності блоку живлення були замінені різні компоненти, до яких входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори 3300,0 * 50 В у кількості 2 штук (видно на світлині №4). Після таких послуг з ремонту сабвуферів заявлену несправність повністю усунуто, гул у динаміці зник, звучання гарної якості.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За послугу з ремонту блоку живлення з заміною різних деталей замовник заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Головна причина, через яку некоректно працював цей сабвуфер - це вихід із ладу блоку живлення, на якому погоріло багато деталей, у тому числі конденсаторів. На додаток, замовник самостійно практично повністю розібрав сабвуфер, зняв плату (добре, що не паяв) та у такому вигляді приніс його на ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано більше ніяких самостійних дій не робити, яка б проблема не відбулася при подальшій експлуатації. Також потрібно принести в сервісний центр корпус та гвинти, ми зберемо сабвуфер, наклеїмо гарантійний стікер при видачі, тоді надана послуга буде повною.

ремонт сабвуфера TAGA VIGOR SW-8
ремонт сабвуфера TAGA VIGOR SW-8
ремонт сабвуфера TAGA VIGOR SW-8
ремонт сабвуфера TAGA VIGOR SW-8

Коментувати