Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Гуде, вода є, а кава з ріжка не тече в кавоварці Delonghi EC 300 M Grey, ремонт кавоварки Delonghi.

Закінчення ремонту: 17.08.2019
Замовлення №: 90237
✓ Пристрій, виробник, модель

Еспрессо кавоварка ріжкового типу Делонги EC 300 M Grey (Delonghi) з кнопковим типом управління, тиском водяного насоса 15 бар, ручним приготуванням капучино, а також функцією підігріву чашок. Кавоварку можна використовувати як з меленою кавою, так і з порційною кавою «Easy Serving Espresso». Потужність пристрою 1050 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

В даному випадку ремонт кавоварки Delonghi потрібен з тієї причини, що під час роботи вона гуде, вода в бачку є, однак кава з ріжка не тече. Разом з кавоваркою від відомого та популярного виробника Delonghi, користувач приніс в сервісний центр ріжок без підставок. Він також повідомив, що для приготування кавового напою завжди використовувалася звичайна вода з під крана.

✓ Діагностика сервісним центром

Кавоварка надійшла в задовільному стані, не дивлячись на те, що до нас її не розкривати та ремонт кавоварки Delonghi не виконували. У неї досить акуратний корпус, однак після того, як її розібрали, з'ясували, що система подачі води та пара, а також бойлер та ситечко сильно забиті вапном. Очевидно, що в такому стані вона нормально працювати не може.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали промивку системи подачі води та пара, розібрали та зібрали бойлер для видалення накипу всередині, зробили чистку сита з розбиранням (див. світлини №3 та 4). Для виконання такого ремонту кавоварки Delonghi використовували спеціальний засіб від накипу. Це дозволило повністю вирішити проблему, після ремонту кавоварка більше не гуде, вода з ріжка тече добре.

✓ Загальна вартість ремонту

Промивання системи подачі води та пара, бойлера, а також чистка сита з розбиранням коштували 600 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що користувач для приготування кави постійно використовував хлоровану воду з-під крана, на багатьох деталях кавоварки від компанії Delonghi, таких як, системі подачі води та пара, бойлері та ситечку зібралася не допустима кількість накипу, що перешкоджало нормальній роботі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано при подальшій експлуатації кавоварки Delonghi використовувати тільки фільтровану воду. Періодично за пристроєм доглядати, в іншому випадку вона знову вийде з ладу та знадобиться ремонт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.