Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Горизонтальні смуги різної ширини у Philips 55PFL8007T, ремонт темних смуг на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 04.03.2020
Замовлення №: 00015
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий 3D РК телевізор Філіпс 55PFL8007 з функцією Smart TV з підсвіткою Ambilight та вбудованим модулем Wi-Fi для бездротового підключення. Модель з динамічною контрастністю 500000:1, яскравістю 450 кд/м.кв, частотою оновлення 800 Гц та відеосигналами 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080. У ньому використовується потужний процесор зображення Dual-Core. У телевізорі є 5 роз'ємів HDMI, 3 USB, SCART (RGB/CVBS), компонентний вхід (YpbPr) та інші, внаслідок чого він перетворюється на повноцінний домашній розважальний комплекс.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов до нашої майстерні, досить серйозна несправність. На екрані з'явилися горизонтальні смуги різної ширини, які з'являються в різні часи, при цьому практично взагалі не проглядається зображення та меню. Оскільки ми знаємо, як виконувати ремонт темних смуг на екрані телевізора, він прийнятий у роботу. У замовника немає припущень, чому виникла несправність. Коли ввечері вирішили подивитись чергову серію фільму зображення вже не було, лише темні смуги. Прочитавши в Інтернеті про схожі «симптоми» він вирішив негайно звернутися по допомогу, оскільки телевізор придбаний не так давно та коштує чималі гроші.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що зовні телевізор виглядає дуже добре, але замість зображення на екрані проглядаються темні смуги. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як материнська плата 3104 313 65554A з тюнером SUT-RE214AN, плата T-CON E88441, плата GSK_SNB55240MB3SL4LV0.1, а також матриця LTA550HQ19, в роботі якої виникли проблеми, що підтвердила виконана діагностика. Замовнику повідомили її результати, а також те, що ремонт темних смуг на екрані телевізора може полягати лише у заміні елементів матриці, які не підлягають відновленню, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту темних смуг на екрані телевізора нам довелося замовляти та купувати нові елементи матриці, які не підлягали відновленню. Після їх отримання виконано заміну елементів матриці, що вийшли з ладу (добре видно на світлинах №3 та 4). В результаті темні смуги зникли, а зображення з'явилося, яке гарної якості, про що свідчить остання світлина. На нові деталі та цей складний ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За нові елементи матриці та ремонт із заміни замовнику замовнику довелося заплатити 3500 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку виникла ця досить складна проблема, коли на екрані замість зображення з'явилися темні смуги очевидна. Це - вихід із ладу елементів матриці, які спровокували виникнення цієї несправності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після складного та дорогого, при цьому результативного ремонту, користувача запевнено в тому, що при подальшому правильному використанні телевізора він зможе справно працювати ще досить тривалий час. Рекомендовано використовувати телевізор у більш щадному режимі. Якщо виникнуть проблеми, негайно звертайтеся до сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.